RAPORT

Wojna na Ukrainie

Policyjny pies Laner odnalazł zaginioną dziewczynkę

Zaginioną po kilkunastu minutach odnalazł policyjny pies Laner (fot. KPP Piaseczno)
Zaginioną po kilkunastu minutach odnalazł policyjny pies Laner (fot. KPP Piaseczno)

Zaginioną w okolicach Prażmowa nastolatkę po kilkunastu minutach odnalazł policyjny pies Laner. Dziewczynce nic się nie stało, a czworonożny bohater został nagrodzony smakołykami.

Nie chciała zapłacić za kurs. Gdy biła taksówkarza, podeszli policjanci

Dwójka policjantów, która po zakończonej służbie wracała do domu, zareagowała, kiedy zobaczyła, jak pasażerka taksówki bije kierowcę....

zobacz więcej

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Prażmowie oraz przewodnik z policyjnym psem Lanerem odnaleźli dziewczynkę, która wyszła na chwilę z domu i do niego nie wróciła. Na szczęście cała akcja zakończyła się szczęśliwie. Zaginiona cała i zdrowa wróciła do swoich rodziców.

Do dramatycznej sytuacji doszło wieczorem w gminie Prażmów. Nastolatka wyszła z rodzinnego domu i ślad po niej zaginął. Przerażeni rodzice zadzwonili po pomoc do policjantów. Zgłosili, że córka wyszła z domu jedynie na chwilę, jednak do niego nie wróciła i nie wiedzą, gdzie może się obecnie znajdować.

Do poszukiwań natychmiast ruszyli dzielnicowi z komisariatu w Prażmowie.

Pijana matka opiekowała się dziećmi. Grozi jej surowa kara

Policjanci zatrzymali w Oświęcimiu 43–latkę, która opiekowała się dwójką swoich dziewięcioletnich dzieci. Kobieta miała w organizmie 1,4 promila...

zobacz więcej

– Policjanci natychmiast otrzymali rysopis zaginionej i rozpoczęli swoje działania w terenie, natomiast dyżurny piaseczyńskiej komendy, nie zwlekając ani chwili, sięgnął po telefon, by do całej akcji włączyć przebywającego na dniu wolnym mł.asp. Sławomira Matyjasiaka – policyjnego przewodnika wraz z psem tropiącym Lanerem – przekazała oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie asp. Magdalena Gąsowska.

Policjant wraz z psem szybko przybyli na miejsce, a Laner od razu podjął trop. – Dziewczynka, niemal po kilkunastu minutach, została odnaleziona niedaleko do domu. Siedziała przerażona w rowie. Na szczęście była cała i zdrowa – powiedziała asp. Gąsowska.

Nastolatka szczęśliwie wróciła do domu, a bohaterski Laner zjadł w nagrodę ulubione smakołyki.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej