RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Urodziła na koncercie Metalliki. Luan przyszedł na świat przy dźwiękach „Enter Sandman”

Dziecko przyszło na świat w ambulatorium na stadionie (fot. mat. pras.)
Dziecko przyszło na świat w ambulatorium na stadionie (fot. mat. pras.)

Najnowsze

Popularne

Niedawny koncert Metalliki na stadionie Couto Pereira w Kurytybie w Brazylii przysporzył zespołowi kolejnego fana. Znajdująca się wśród publiczności Joice Figueiro urodziła w trakcie tego wydarzenia syna. Luan przyszedł na świat przy dźwiękach „Enter Sandman”, jednego z największych hitów kapeli. Był to ostatni utwór podczas koncertu.

Lot z Gruzji do Polski. Pasażerka zaczęła rodzić nad Rumunią

Niecodzienne zdarzenie podczas noworocznego lotu z Gruzji do Polski. Samolot musiał awaryjnie lądować w Rumunii, po tym jak jedna z pasażerek...

zobacz więcej

Joice i jej mąż Jaime bilety na koncert Metalliki kupili trzy lata temu, kiedy po raz pierwszy trafiły do sprzedaży. Pierwotnie występ miał się odbyć w kwietniu 2020 r., jednak został dwukrotnie przełożony z powodu pandemii.

Ostatecznie koncert odbył się 7 maja. Joice postanowiła wybrać się na to wydarzenie, mimo że była w 39. tygodniu ciąży, z drugim dzieckiem. Podczas koncertu zaczęła rodzić.

Nie było czasu, by przewieźć ją do szpitala położniczego. Chłopiec przyszedł na świat w ambulatorium na stadionie.

„Czy kiedykolwiek wyobraziłabym sobie, że na koncercie Metalliki gdy będę w 39. tygodniu ciąży, mój chłopczyk zdecyduje, że przyszedł na niego czas i zechce się urodzić akurat teraz, w rytm »Enter Sandmana«? Na każdym koncercie, na którym się pojawię, coś się musi wydarzyć, ale tym razem przeszłam samą siebie. Luan przyszedł na świat 7 maja 2022 roku o godzinie 23.15 i zatrząsł całą okolicą!” – taki wpis Joice zamieściła na Instagramie pod zdjęciem noworodka.Kobieta zażartowała, że syn będzie nazywał się James Ulrich, na cześć wokalisty Metalliki Jamesa Hetfielda i perkusisty tego zespołu Larsa Ulricha. W rzeczywistości chłopiec otrzymał imię Luan.

Brazylijka przyznała, że rozważa, by jego drugie imię, którego jeszcze nie wybrała, odnosiło się w jakiś sposób do zespołu.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej