RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Na pustym parkingu skasowała znak i betonowy kosz. Uderzyła w drzwi do galerii [ZDJĘCIE]

Sąd zdecyduje o wysokości grzywny, która może wynieść nawet 30 tysięcy złotych (fot. Policja)
Sąd zdecyduje o wysokości grzywny, która może wynieść nawet 30 tysięcy złotych (fot. Policja)

Najnowsze

Popularne

38-letnia mieszkanka Będzina manewrując na pustym parkingu jednego z centrów handlowych, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w znak drogowy, betonowy słupek i kosz oraz drzwi wejściowe do centrum. Teraz osoby uczestniczące w „nauce jazdy” będą musiały ponieść konsekwencje.

Po kłótni z partnerem staranowała trzy ogrodzenia, jaguara i słupy energetyczne

Dwa lata więzienia grożą 29-latce, która pijana wjechała mercedesem w trzy ogrodzenia, staranowała jaguara oraz słupy energetyczne, zrywając przy...

zobacz więcej

W niedzielę 8 maja br. na pustym parkingu jednego z sosnowieckich centrów handlowych 38-letnia mieszkanka Będzina doskonaliła swoje umiejętności przed egzaminem na prawo jazdy. Podczas manewrowania straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w znak drogowy, betonowy słupek i kosz oraz drzwi wejściowe do centrum.

Na szczęście ani jej, ani pasażerowi nic się nie stało. Mężczyzna, który udostępnił jej samochód, został ukarany przez policjantów mandatem w wysokości 300 złotych za dopuszczenie w strefie ruchu do prowadzenia pojazdu przez osobę nieposiadającą uprawnień do kierowania. W stosunku do 38-latki zostanie skierowany wniosek do sądu o jej ukaranie, który w przypadku kierowania bez uprawnień jest obligatoryjny.

Zobacz także: Zabił 18 lat temu. Zgłosił się na policję, bo męczyły go wyrzuty sumienia

Sąd zdecyduje o wysokości grzywny, która może wynieść nawet 30 tysięcy złotych. Sąd może także nałożyć na kierującą zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Nauka prowadzenia pojazdu powinna odbywać się tylko pod okiem uprawnionego instruktora w specjalnie do tego przystosowanym samochodzie.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej