RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Dziewczynka dźgnięta nożem w pobliżu szkoły jest w ciężkim stanie

41-letni mieszkaniec Bielska-Białej z nieustalonych dotychczas powodów zaatakował dziewczynkę (fot. Shutterstock/SpeedKingz)
41-letni mieszkaniec Bielska-Białej z nieustalonych dotychczas powodów zaatakował dziewczynkę (fot. Shutterstock/SpeedKingz)

Najnowsze

Popularne

12-letnia dziewczynka zaatakowana w czwartek nożem przy jednej ze szkół w Bielsku-Białej, została po południu przetransportowana śmigłowcem do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Tamtejsi lekarze określili jej stan jako ciężki.

Atak nożownika w szkole w Szwecji. „Wszedł do klasy w czarnej masce”

W szkole średniej NTI w Kristianstad na południu Szwecji w pierwszym dniu lekcji po feriach świątecznych uczeń zranił nożem 50–letniego nauczyciela...

zobacz więcej

Według dotychczasowych ustaleń policji w czwartek około godz. 13 przed wejściem do budynku szkoły podstawowej przy ulicy Grota-Roweckiego 41-letni mieszkaniec Bielska-Białej z nieustalonych dotychczas powodów zaatakował dziewczynkę, zadając jej kilka ciosów nożem.

Mężczyzna bezpośrednio po zdarzeniu uciekł, jednak chwilę późnej został zatrzymany przez policjantów. Śledczy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności samego zdarzenia, jak również motywy, którymi kierował się sprawca.

Uczennica, z obrażeniami zagrażającymi jej życiu, trafiła najpierw do szpitala pediatrycznego w Bielsku-Białej, a następnie do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej