RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Potrącił rowerzystę i uciekł. Kierowca busa poszukiwany przez policję

Policja poszukuje kierowcy busa (fot.  PAP/Łukasz Gągulski, zdjęcie ilustracyjne)
Policja poszukuje kierowcy busa (fot. PAP/Łukasz Gągulski, zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze

Popularne

Policja poszukuje kierowcy busa, który w nocy uciekł z miejsca zdarzenia po śmiertelnym potrąceniu rowerzysty w miejscowości Zakręcie (Lubelskie) na drodze krajowej nr 17 między Krasnymstawem a Piaskami. Bus może posiadać uszkodzone prawe lusterko i szybę w prawych drzwiach.

Po zderzeniu z cysterną autobus stanął w płomieniach. Rośnie liczba ofiar

27 osób zginęło, a kolejnych 12 zostało rannych we wtorkowym wypadku drogowym w obwodzie rówieńskim na zachodzie Ukrainy – poinformowała w nocy z...

zobacz więcej

Kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie poinformował, że trwają poszukiwania kierowcy, który w nocy ze środy na czwartek śmiertelnie potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia.

– Do zdarzenia doszło przed godz. 3 w nocy. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż starszy mężczyzna, który prawdopodobnie prowadził rower został potrącony przez samochód typu bus. Jego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia – przekazał komisarz.

Jak ustaliła policja, bus może posiadać uszkodzone prawe lusterko i szybę w prawych drzwiach. – Zwracamy się z apelem do osób, które były świadkami zdarzenia lub poruszały się między godz. 2 a 3 drogą krajową nr 17 na odcinku Zamość–Piaski i posiadają zapis kamer samochodowych, o kontakt z komendą w Krasnymstawie lub najbliższą jednostką policji – dodał kom. Wasilewski.

Jak podała GDDKiA, utrudnienia drogowe w miejscu zdarzenia już się zakończyły.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej