RAPORT

Pogarda

Putin to zbrodniarz? Poseł Konfederacji zaczął kluczyć [WIDEO]

Posłowie Konfederacji; Grzegorz Braun w środku (fot. PAP/Rafał Guz)
Posłowie Konfederacji; Grzegorz Braun w środku (fot. PAP/Rafał Guz)

Najnowsze

Popularne

Poseł Grzegorz Braun z Konfederacji znany jest z prorosyjskich wypowiedzi. Teraz polityk został zapytany, czy Władimir Putin to zbrodniarz wojenny. – Ja nie spieszę się z etykietowaniem – stwierdził.

Trzaskowski kłamał? Rzecznik PSP: Wprowadza opinię publiczną w błąd

Finał Pucharu Polski zakończył się skandalem, bo przez decyzję Rafała Trzaskowskiego, tysiące kibiców nie weszło na Stadion Narodowy. Prezydent...

zobacz więcej

Gdy poseł Konfederacji Grzegorz Braun sprzeciwiał się obostrzeniom związanym z epidemią koronawirusa, nazywał ministra zdrowia „naczelnym zbrodniarzem Rzeczypospolitej”.

Zobacz także ->  Konfederacja broni Rosji. Szokujące porównania i tezy [WIDEO]

Teraz został zapytany, czy za zbrodniarza uważa Władimira Putina, którego żołnierze mordują cywilów na Ukrainie, gwałcą kobiety i kradną zapasy żywności.

Ja nie spieszę się z etykietowaniem, z używaniem epitetów – powiedział. Polityk ocenił, że robi to w interesie publicznym, bo prezydent Ukrainy nie wykluczył, że aby osiągnąć pokój, spotka się z Władimirem Putinem.

Zobacz także ->  Afera o ukraińską flagę w Sejmie. „Hańba, hańba!”

Jeśli my tutaj w Polsce ogłosimy wszystkich dookoła zbrodniarzami wojennymi i będziemy co dzień, trzy razy dziennie przed jedzeniem powtarzali kto jest mordercą, to może utrudnimy panu Zełenskiemu prowadzenie jego negocjacji – powiedział polityk Konfederacji i zaproponował, aby być „mniej wyrywnym” w oskarżaniu Władimira Putina.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej