RAPORT

Wojna na Ukrainie

Pijana wiozła dzieci niesprawnym autem

29-latka miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie (fot. Shutterstock/GBALLGIGGSPHOTO)
29-latka miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie (fot. Shutterstock/GBALLGIGGSPHOTO)

Policjanci z powiatu ostrowieckiego w woj. świętokrzyskim zatrzymali w ciągu minionego weekendu troje nietrzeźwych kierowców. 29-letnia mieszkanka gminy Kunów miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie, podróżowała pojazdem bez ważnych badań technicznych. Wiozła czwórkę dzieci.

Popularny youtuber stracił licencję pilota

Amerykańska Federalna Administracja Lotnictwa odebrała Trevorowi Jacobowi licencję pilota, ponieważ uznała, że celowo doprowadził do wypadku...

zobacz więcej

Jako pierwszy w minioną sobotę w ręce ostrowieckich policjantów wpadł 39-latek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna o godz. 22 w Kunowie na ul. Fabrycznej, mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie spowodował kolizję. Uderzył oplem w ogrodzenie pobliskiej posesji.

Dwa promile u 54-latka


– Mieszkaniec gminy Kunów został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości, do której się przyznał – poinformowała podkom. Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. – Tego samego wieczora na osiedlu Pułanki w Ostrowcu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę forda. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 54-letni ostrowczanin zdecydował się wsiąść za kółko, mając dwa promile alkoholu w organizmie – podała podkom. Wrzesień.

Policja zatrzymała konia, który biegał po Świdniku [WIDEO]

Koń bez jeźdźca biegał w sobotę ulicami Świdnika pod Lublinem. Interwencję wobec zwierzęcia podjęli policjanci. Po kilku kilometrach zwierzę się...

zobacz więcej

Niechlubną rekordzistką okazała się 29-letnia mieszkanka gminy Kunów. Kobieta została zatrzymana do kontroli drogowej w niedzielę przed godz. 16 w Kunowie na ul. Ostrowieckiej.

Wiozła kilkuletnie dzieci


– Jak ustali policjanci z ostrowieckiej drogówki, 29-latka mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie podróżowała pojazdem marki Kia bez ważnych badań technicznych, przewożąc czwórkę dzieci w wieku od 5 do 10 lat – podkreśliła podkom. Wrzesień.

Wszyscy zatrzymani nietrzeźwi kierujący odpowiedzą przed sądem. Policjanci przypominają, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej