RAPORT

Wojna na Ukrainie

Żona Justina Biebera przeszła operację serca [WIDEO]

Hailey Bieber (fot. You Tube/Hailey Rhode Bieber)
Hailey Bieber (fot. You Tube/Hailey Rhode Bieber)

W ostatnim czasie żona Justina Biebera musiała zmierzyć się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W marcu doznała miniudaru i przeszła pilną operację serca. Lekarze szukali przyczyny zakrzepu, który wywołał u niej zapaść. Hailey Bieber dowiedziała się od nich, że z udarem związek mogło mieć to, że brała pigułki antykoncepcyjne.

Justin Bieber przyznaje się do problemów psychicznych. Prosi fanów o modlitwę

„Proszę, módlcie się za mnie” – tak Justin Bieber zwierza się swoim fanom na temat swojej depresji. Żonaty od września 2018 z Hailey Baldwin,...

zobacz więcej

25-letnia modelka opublikowała na YouTubie kilkunastominutowy film, w którym opowiedziała o swoich niedawnych perypetiach zdrowotnych. Skupiła się m.in. na przypuszczeniach lekarzy dotyczących tego, skąd wziął się u niej zakrzep.

Jedna z hipotez mówi, że zaszkodziły jej pigułki antykoncepcyjne. Nie powinna ich była brać, jeśli uskarżała się na migreny, o czym wcześniej nie mówiła lekarzom.

Dodała, że jej zapaść mogła być również powikłaniem po przejściu koronawirusa albo konsekwencją długich podróży samolotem, które odbywała na trasie Los Angeles – Paryż.

Justin Bieber poważnie chory

Ludzie mówią, że Justin Bieber wygląda jak g***o, bierze narkotyki itp. – napisał na Instagramie gwiazdor. Wyjawił przy tym, że jego stan to efekt...

zobacz więcej

Ważnym czynnikiem było też to, że u modelki zdiagnozowano przetrwały (PFO) – otwór w sercu, który zwykle zamyka się po urodzeniu. „W pięciostopniowej skali PFO miałam najwyższy stopień” – przyznała. Dlatego natychmiast musiała przejść operację serca.

„Czuję ulgę, że będę mogła dalej żyć”


„Wszystko przebiegło sprawnie. Rokowania są dobre, szybko wracam do zdrowia. Cieszę się, że lekarze dowiedzieli się, co mi dolegało. Czuję ulgę, że będę mogła dalej żyć. Chcę jak najszybciej zapomnieć o tej przerażającej sytuacji” – powiedziała fanom.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej