RAPORT

Wojna na Ukrainie

Wielkanocne kartki od przedszkolaków dla seniorów z „Domu nad Stawami”

Kartki wielkanocne dla seniorów (fot. Twoje Info)
Kartki wielkanocne dla seniorów (fot. Twoje Info)

Seniorzy z Domu Pomocy Społecznej „Dom nad Stawami” w Siedlcach otrzymali od przedszkolaków własnoręcznie wykonane kartki wielkanocne – poinformowała Caritas Diecezji Siedleckiej w komunikacie przesłanym na platformę Twoje Info.

Wielkanoc w Kamerunie. 75 osób przyjęło chrzest w buszu

Na naszej misji mieliśmy 163 chrzty święte na miejscu w Figuil i 75 chrztów w buszu – poinformował portal tvp.info o. Alojzy Chrószcz, polski oblat...

zobacz więcej

Jak wskazała lokalna organizacja charytatywna, dzieci z przedszkola w Nowych Iganiach i świetlicy socjoterapeutycznej w Parczewie „wykonały kartki z życzeniami, które razem z cukrowymi barankami przekazano podopiecznym placówki".

Spotkanie wolontariuszy Caritas Diecezji Siedleckiej z seniorami odbyło się 12 kwietnia w DPS-ie. „Młodzi ludzie wręczyli kartki z życzeniami świątecznymi, własnoręcznie zrobionymi przez dzieci" – napisano w komunikacie.

– Bardzo dziękujemy autorom wszystkich prac, wychowawcom grup za zaangażowanie oraz kreatywność w wykonaniu kartek okolicznościowych, wolontariuszom za poświęcony czas – powiedziała Beata Prokurat, pracownik siedleckiego Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej.

Zobacz także: Semana Santa ponownie na ulicach Andaluzji

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej