RAPORT

Pogarda

Tajemnicza śmierć w Rosji. Nie żyje były wiceprezes Gazprombanku i jego rodzina

Władysław Awajew miał 50 lat (fot. Twitter.com)
Władysław Awajew miał 50 lat (fot. Twitter.com)

Najnowsze

Popularne

Ciała Władysława Awajewa, jego żony i 13-letniej córki miał odkryć jeden z członków dalszej rodziny biznesmena. Wszyscy zabici mieli rany postrzałowe.

Rosyjscy najeźdźcy przejęli polski pocisk. Nagranie hitem sieci

Rosyjski dziennikarz propagandowej telewizji pokazał widzom przechwyconą na Ukrainie broń. Stwierdził, że jest to amerykański sprzęt, który posiada...

zobacz więcej

„Znalazł się Władysław Awajew - zniknięty wiceprezes GazpromBanku. Choć raczej nie on, a jego ciało... i ciała jego żony i córki, które miał zastrzelić przed popełnieniem samobójstwa. I jak to w Rosji bywa - jest już nawet film z miejsca zdarzenia…” – poinformował na Twitterze korespondent Telewizji Polskiej na Ukrainie Tomasz Jędruchów.

Rosyjskie media piszą, że zaniepokojeni brakiem kontaktu z Władysławem Awajewem, jego krewni udali się do mieszkania biznesmena. Tam odkryli zwłoki trzech osób.

Zobacz także ->  Hipokryzja władz Warszawy i Onetu? Ciąg dalszy afery o syreny

Gazeta „Komsomolskaja Prawda” pisze, że na miejsce wezwano policję i prokuraturę. „W domu panował nieporządek, rzeczy były porozrzucane" – relacjonowano.

Wstępna hipoteza śledczych wskazuje na samobójstwo rozszerzone: Awajew miał zabić żonę i córkę, a następnie odebrać sobie życie. Już pojawiają się opinie, że mogło być to jednak działanie służb pracujących na zlecenie Kremla.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej