RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Śmiertelny wypadek na Podlasiu. Gersdorf była świadkiem, nie zareagowała

Najnowsze

Popularne

Pod Zambrowem na Podlasiu doszło w czwartek do śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty. Jak wynika z zabezpieczonego przez policję nagrania, świadkami zdarzenia były dwie osoby jadące subaru, które nie udzieliły pomocy poszkodowanemu i nie zadzwoniły nawet po służby ratunkowe. Portal tvp.info ustalił, że chodzi o byłą prezes Sądu Najwyższego Małgorzatę Gersdorf i jej męża Bohdana Zdziennickiego, byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego.

Afera Sławomira Nowaka. Były szef GROM-u skazany

Dariusz Z., były szef jednostki GROM, który zgodził się na dobrowolne poddanie karze za żądanie milionowych łapówek, został skazany przez Sąd...

zobacz więcej

Podlaska policja poinformowała, że szuka świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło w czwartek nad ranem pod Zambrowem na trasie S8. Kierujący motorem 26-letni mężczyzna prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w ekrany akustyczne; zginął na miejscu.

Jak wynika z informacji portalu tvp.info, podlascy policjanci zabezpieczyli nagranie z jednego z samochodów, który akurat przejeżdżał w tamtym miejscu. Na nagraniu widać, jak motocykl kilkukrotnie koziołkuje i wpada w ekrany akustyczne tuż obok przejeżdżającego subaru.

Gersdorf i jej mąż świadkami wypadku. Odjechali


Nasze źródła informują, że poruszający się subaru kierowca przyhamował na chwilę, po czym odjechał z miejsca zdarzenia; świadkowie nie udzielili 26-latkowi pomocy ani nie zaalarmowali służb ratunkowych.

Polskie Radio Białystok podało, że „pojazdem, który mógł brać bezpośredni udział w zdarzeniu, podróżowały dwie osoby objęte immunitetem sędziowskim”.

Z informacji portalu tvp.info wynika, że subaru jechała była prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf i jej mąż Bohdan Zdziennicki, były prezes Trybunału Konstytucyjnego.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej