RAPORT

Wojna na Ukrainie

Nie żyje wokalistka disco polo. „Cały czas nie możemy w to uwierzyć”

Agnieszka Mazurek nie żyje (fot. FB/Lider Dance)
Agnieszka Mazurek nie żyje (fot. FB/Lider Dance)

Nie żyje Agnieszka Mazurek, znana z zespołu Lider Dance wokalistka disco polo. Informacje przekazali muzycy grupy, żegnając artystkę w poruszającym wpisie.

„Możemy pożałować”. Amerykańska „bogini popu” apeluje o pomoc Ukrainie

Cher, amerykańska piosenkarka i aktorka, nazywana „boginią popu”, zaapelowała na Twitterze o wsparcie Ukrainy. „Jeśli ich nie uzbroimy, będziemy...

zobacz więcej

Grupa Lider Dance istnieje od blisko dwóch dekad, gdy w 2004 roku została założona przez Marcina Madajskiego i Marcina Tomczyka. Agnieszka Mazurek dołączyła do zespołu w 2014 roku. Od tamtej pory muzycy koncertowali regularnie w całej Polsce, wydali kilka hitów (m.in. „Zaczarowałaś mnie”, „Tak bardzo kocham”), które cieszą się milionami wyświetleń w serwisie YouTube.

Agnieszka Mazurek nie żyje


We wtorek zespół przekazał informację o śmierci wokalistki Agnieszki Mazurek.

„Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma Cię wśród Nas… Już nigdy nie zobaczymy Twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy Twojego pięknego głosu. Dziękujemy Ci za każdą spędzoną z Tobą chwilę, każdą zaśpiewaną wspólnie piosenkę i każdy uśmiech, który wywołałaś na naszych twarzach. Zawsze będziemy Cię kochać. Zawsze będziemy o Tobie myśleć. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach” – czytamy w pożegnalnym wpisie Madajskiego i Tomczyka.


Zobacz także: Nie żyje „Budyń” z zespołu Pogodno. Dzień przed śmiercią ogłosił nowe plany

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej