RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Pijany spowodował kolizję, potem za kierownicą usiadł kolega – też pijany

Wypadek na trasie między miejscowościami Gostchorze - Radnica (fot. KPP w Krośnie Odrzańskim)
Wypadek na trasie między miejscowościami Gostchorze - Radnica (fot. KPP w Krośnie Odrzańskim)

Najnowsze

Popularne

Pijany kierowca doprowadził do czołowego zderzenia i uciekł. Po chwili wrócił, ale jako pasażer. Za kierownicą usiadł jego kolega, który miał jeszcze więcej promili od sprawcy wypadku.

Złomiarz rozkradał skocznię narciarską

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Jego łupem padły elementy metalowe z terenu skoczni narciarskiej w Karpaczu....

zobacz więcej

Zajście miało miejsce w środę na trasie między miejscowościami Gostchorze – Radnica. Policje wezwano do kolizji, której sprawca uciekł. Funkcjonariusze ustalili, że suzuki jadące prawidłowo swoim pasem czołowo uderzył samochód marki Audi.

W pewnym momencie na drodze pojawił się samochód sprawcy wypadku. Kiedy został zatrzymany w środku znajdowało się pięć osób.

Za kierownicą siedział 25-letni mężczyzna, który zdaniem świadków w chwili zdarzenia był na miejscu pasażera, z kolei 37-latek wskazany jako sprawca siedział już obok kierującego. – Ich zamianę zaobserwował świadek, który pojechał za nim – wyjaśnia podkomisarz Justyna Kulka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Badanie trzeźwości wykazało, że 37-latek miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie, a 25-latek – ponad 2,5 promila.

Obaj usłyszeli zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Grozi im grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do dwóch lat. Okazuje się, że w 25-latek jest w tej kwestii recydywistą.
(fot. KPP)
(fot. KPP)

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej