RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Złomiarz rozkradał skocznię narciarską

Wartość poniesionych strat oszacowano na blisko 15 tysięcy złotych (fot. KMP Jelenia Góra)
Wartość poniesionych strat oszacowano na blisko 15 tysięcy złotych (fot. KMP Jelenia Góra)

Najnowsze

Popularne

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Jego łupem padły elementy metalowe z terenu skoczni narciarskiej w Karpaczu. Wartość poniesionych strat oszacowano na blisko 15 tys. zł.

Romeo i Julia ukryli się przed policją na strychu i za kominem

Dzielnicowi z Zebrzydowic zatrzymali dwie poszukiwane osoby. Kobieta przed mundurowymi schowała się na strychu. Jej partner – za kominem na dachu –...

zobacz więcej

Do kradzieży doszło w nocy z 4 na 5 kwietnia. Łupem złodzieja padły elementy metalowe z terenu skoczni narciarskiej. Były to stalowe kraty pomostowe i metalowa furtka.

Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie kilka godzin później zatrzymali 27-latka podejrzewanego o popełnienie przestępstwa. Mężczyzna najprawdopodobniej skradzione mienie sprzedał w punkcie skupu złomu.

– Teraz za kradzież odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia – tłumaczy podinsp. Edyta Bagrowska.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej