RAPORT

Wojna na Ukrainie

Polka została Miss Świata 2021. Wielki sukces Karoliny Bielawskiej [WIDEO]

Reprezentująca Polskę Karolina Bielawska podczas finału w Puerto Rico została wybrana Miss Świata 2021. To druga Polka w historii, która sięga koronę najpiękniejszej kobiety. 23-latka pochodzi z Łodzi, jest studentką, pracuje jako modelka.

Miss Polski zamieniła koronę na mundur. „Marzy o służbie w policji konnej” [GALERIA]

Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin zachęca do wstąpienia w policyjne szeregi. Piękna 22-latka „zamieniła” koronę na mundur, by wspólnie ze śląską...

zobacz więcej

Karolina Bielawska została Miss World 2021. Polka zachwyciła światowe jury 70. edycji najsłynniejszego konkursu piękności. Wyróżniła się urodą, ale dała się też poznać jako inteligentna, pełna pasji kobieta.

Łodzianka nie kryła wzruszenia i płakała podczas koronacji. – Kiedy usłyszałam moje nazwisko, byłam w szoku. Nie mogę w to uwierzyć. Mam zaszczyt nosić koronę Miss World i nie mogę się doczekać, aż zabiorę się do pracy. Zapamiętam ten niesamowity konkurs w Portoryko do końca życia – powiedziała Bielawska zaraz po wyborze.

To drugi tytuł Miss World dla Polski. W 1989 roku najpiękniejszą kobietą świata została Aneta Kręglicka. W finale konkursu Bielawska pokonała reprezentantkę Wybrzeża Kości Słoniowej Olivię Yace i Stanów Zjednoczonych Shree Saini.

Karolina Bielawska – kim jest?


„Chciałabym podziękować wam wszystkim za ogromne wsparcie podczas tej pięknej podróży! Jestem niezmiernie wdzięczna za wszelką życzliwość, miłość i pomoc, którą otrzymałam. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby reprezentować Polskę tak dumnie, jak tylko potrafię” – napisała na Instagramie.

Karolina jest studentką, pracuje jako modelka. Ma nadzieję zostać prezenterką telewizyjną i mówcą motywacyjnym.

Jej największą pasją są podróże. Lubi pływać i nurkować. Karolina jest także wielbicielką wolontariatu i nieustannie wspiera bezdomnych – opisano Polkę na stronach Miss World.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej