RAPORT

Pogarda

Ministerstwo Obrony apeluje: Zamieszczajcie w sieci dowody agresji Rosji

Reznikow: Należy zlikwidować „potok bzdur, które produkuje Kreml” (fot. Volodymyr Tarasov/ Ukrinform/Future Publishing/Getty Images)
Reznikow: Należy zlikwidować „potok bzdur, które produkuje Kreml” (fot. Volodymyr Tarasov/ Ukrinform/Future Publishing/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Minister obrony Ukrainy Ołeksij Reznikow zaapelował do Ukraińców o zamieszczanie na portalach społecznościowych informacji dokumentujących rosyjską agresję na Ukrainie, aby obywatele Rosji "widzieli, co popierają".

Drastyczne nagranie z Kijowa. Rosyjski czołg przejechał po cywilnym aucie

Rosyjski czołg przejechał po cywilnym samochodzie w stolicy Ukrainy Kijowie – donoszą media. W sieci krąży nagranie z tego zdarzenia. Cywil, który...

zobacz więcej

– Trzeba pokazać światu i samym obywatelom Rosji, że wojska rosyjskie ostrzeliwują nasze miasta, zabijają kobiety i dzieci. A ci, którzy utrudniają Ukrainie walkę albo blokują sankcje przeciw państwu-zabójcy – plamią swoje ręce krwią niewinnych ludzi – oznajmił w piątek Reznikow.

„Potok bzdur, które produkuje Kreml”


Dodał, że plany rosyjskich okupantów udało się udaremnić i teraz należy zlikwidować „potok bzdur, które produkuje Kreml”. Według niego będzie to oznaczać koniec „seryjnego mordercy i napastnika atakującego sąsiadów”.

Przeczytaj też: Wsparcie dla Ukrainy. Uruchomili specjalną zbiórkę pieniędzy

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej