RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Wysoki rangą pracownik Facebooka przyłapany. Myślał, że umawia się z dzieckiem

Do sieci trafiło nagranie (fot. Twitter/@MrAndyNgo)
Do sieci trafiło nagranie (fot. Twitter/@MrAndyNgo)

Najnowsze

Popularne

Wysoki rangą pracownik Facebooka (Meta) został przyłapany na próbie umówienia się z dzieckiem – poinformował amerykański dziennikarz Andy Ngo. Mężczyzna jest aktywistą LGBT, zdążył już usunąć swoje profile w mediach społecznościowych.

Umówił się z 12-latką. Pedofil z Krotoszyna oskarżony

We wrocławskim parku doszło do obywatelskiego zatrzymania mężczyzny, który umówił się w internecie z 12-letnią dziewczynką. 45-letniego mieszkańca...

zobacz więcej

Jak podaje dziennikarz, do sieci trafiło nagranie, na którym menedżer ds. rozwoju społeczności w Facebooku Jeren Andrew Miles został przyłapany przez grupę „Predator Catchers Indianapolis” na próbie umówienia się z 13-letnim chłopcem, z którym wymieniał wiadomości o charakterze erotycznym.

W rzeczywistości za dziecko podawali się działacze grupy zwalczającej pedofilów. 35-letni Miles uważał, że umawia się z chłopcem i czekał na niego w hotelu Le Meridien Columbus w Ohio.

Dziennikarz Andy Ngo pisze, że Miles zasiada we władzach grupy LGBTQ+, Equality California i jest znanym aktywistą na rzecz osób LGBT. Mężczyzna usunął swoje konta w mediach społecznościowych na LinkedIn, Twitterze, Instagramie i Facebooku. Miles wcześniej pracował jako dyrektor ds. społeczności w Lyft, co wynika z jego profilu na LinkedIn.

Grupa, która przyłapała mężczyznę, oświadczyła, że wszystkie zgromadzone dowody w tej sprawie zostały przekazane organom ścigania, w Kalifornii, gdzie ma mieszkać na stałe Miles.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej