RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Nie żyje znana polska modelka. Agnes Sokołowska miała 31 lat

Agnes Sokołowska nie żyje (fot. Instagram/agnessokolowska)
Agnes Sokołowska nie żyje (fot. Instagram/agnessokolowska)

Najnowsze

Popularne

Nie żyje Agnes Sokołowska, znana polska modelka, która współpracowała z najpopularniejszymi światowymi projektantami mody. Miała zaledwie 31 lat. Tragiczną informację przekazał jej przyjaciel. „Czas przerwać milczenie” – napisał.

Nie żyje 25-letnia polska modelka. Kilka dni temu rozstała się z gwiazdą Bayernu

Nie żyje 25-letnia polska modelka Kasia Lenhardt – podaje niemiecki „Bild”. Ciało kobiety odnaleziono w Berlinie. Kilka dni temu Polka rozstała się...

zobacz więcej

Agnieszka Agnes Sokołowska urodziła się w 1990 roku. Na co dzień mieszkała w niemieckim Hamburgu, gdzie była związana z agencją modelek Modelwerk.

Sławę zyskała współpracując ze sławnymi projektantami i domami mody. Polka pojawiała się na wybiegach Alexandra Wanga, Thoma Browna czy Philippa Pleina. Współpracowała z Givenchy oraz Yves Saint Laurent.

Zdjęcia modelki trafiały na okładki magazynów modowych: „Vogue”, „Elle”, „Marie Claire”, „Harper’s Bazaar”.

„Żadne słowa nie są w stanie opisać bólu, który czujemy. Nasza ukochana Agnes Sokołowska przeniosła się do lepszego miejsca. Byłaś dla nas jak najlepsza przyjaciółka i będzie nam Ciebie bardzo brakowało. Zawsze będziesz zajmowała szczególne miejsce w naszych sercach. Już za tobą tęsknimy. Spoczywaj w pokoju” – przekazała współpracująca z modelką agencja.

Informację o śmierci Sokołowskiej przekazał też na Insatgramie jej przyjaciel DJ Toby Dee. „R.I.P Agnieszka Anna Sokołowska. Nie mogę znaleźć właściwych słów, ale czas przerwać milczenie, ponieważ nie możemy uciec od okropnej prawdy i to nie byłoby również fair wobec ciebie. Wciąż nie mogę uwierzyć, że ten koszmar się ziścił. Odeszłaś” – napisał.

„Świat nigdy nie zapomni twojej serdecznej, silnej, dowcipnej i charyzmatycznej osobowości. Twoja kariera w modelingu był unikatowa. Twoje zdjęcia na wieczność. Żyłaś swoim marzeniem, zmieniałaś świat i pozostawiłaś swój ślad. Jestem z ciebie taki dumny i zawsze będziesz dla mnie wielką inspiracją” – dodał.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej