RAPORT

Pogarda

Zmarł aktor „The Walking Dead”. Miał zaledwie 31 lat

Policjanci podejrzewają samobójstwo (fot. Paul Archuleta/Getty Images)
Policjanci podejrzewają samobójstwo (fot. Paul Archuleta/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Nie żyje Moses J. Moseley. Ciało 31-letniego aktora znanego z takich seriali jak „The Walking Dead”, „Queen of the South” czy „Watchmen” zostało odnalezione w ubiegłą środę przez rodzinę w mieście Stockbridge w stanie Georgia. Trwa śledztwo w sprawie ustalenia przyczyny śmierci młodego aktora. Policjanci podejrzewają samobójstwo.

Łódzka animacja ma szansę na Cezara

Łódzki film „Nawet myszy idą do nieba” powalczy o Cezara w kategorii „Najlepsza animacja”. Postaci polsko-czesko-francusko-słowackiej produkcji –...

zobacz więcej

Informację o śmierci Mosesa J. Moseleya potwierdził management aktora na oficjalnym profilu facebookowym.

„Z ciężkim sercem wszyscy w Avery Sisters Entertainment składamy nasze najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom naszego aktora Mosesa J. Moseleya. Jesteśmy zdruzgotani. Ci, którzy go znali, wiedzą że był najmilszym, najsłodszym, najbardziej hojnym człowiekiem, którego mogliby spotkać. Bardzo za tobą tęsknimy. Spoczywaj w niebie” – czytamy w pożegnaniu.

Pożegnanie przez stacje AMC


Aktora pożegnała także stacja AMC, która produkuje serial „The Walking Dead”, w którym grał Moseley. „Nasze myśli i modlitwy kierujemy dzisiaj w stronę rodziny członka naszego serialu” – można przeczytać na oficjalnym twitterowym koncie serialu. Jak przypomina portal „Variety”, Moseley rozpoczynał swoją karierę jako model. Na ekranie zaczął pojawiać się w okolicach 2010 r. Na początku były to drobne epizody, które nie zostały nawet uwzględnione w napisach końcowych, jak jego rólka w filmie „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”. Najbardziej znaną rolą Moseleya była rola żywego trupa będącego w posiadaniu postaci Michonne granej przez Danai Gurirę. Jak informuje portal „TMZ”, ciało aktora zostało odnalezione w samochodzie stojącym na moście nad autostradą. Rodzina zgłosiła zaginięcie Moseleya tego samego dnia, w którym odnaleziono jego ciało. Członków rodziny aktora zaniepokoiło, że nie daje znaku życia od ubiegłej niedzieli.

Moseley zmarł od rany postrzałowej. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie, a główną hipotezą jest ta o samobójstwie.

Zobacz także: Nie żyje reżyser teatralny Tadeusz Bradecki

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO
Jeśli informacja o samobójstwie potwierdziłaby się, byłoby to kolejne samobójstwo w ostatnich tygodniach związane z hollywoodzkim show-biznesem. Wcześniej bowiem odebrali sobie życie synowie Reginy King („Gdyby ulica Beale umiała mówić”), Michaela Madsena („Kill Bill vol. 1”) oraz aktor Peter Robbins („Charlie Brown i jego kompania”).

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej