RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Znalazł się program PO. Co Tusk napisał na swojej ściągawce?

W swoim wystąpieniu Donald Tusk rzeczywiście po raz kolejny skupił się na hejtowaniu przeciwników politycznych (fot. PAP/P.Supernak, tt/@SamPereira_)
W swoim wystąpieniu Donald Tusk rzeczywiście po raz kolejny skupił się na hejtowaniu przeciwników politycznych (fot. PAP/P.Supernak, tt/@SamPereira_)

Najnowsze

Popularne

„Kaczyński”, „Donosiciel Kukiz PiS” – to fragment notatek, którymi Donald Tusk posługiwał się w czasie swojego przemówienia na konwencji Platformy Obywatelskiej. Treść zarejestrowały kamery realizatora transmisji z wystąpienia.

„To jest ten program spisany bazgrołami na zmiętej kartce, który opracował Donald Tusk z grupą ekspertów? PiS?” – skomentował tę sytuację kierownik Redakcji Mediów Interaktywnych TAI Daniel Liszkiewicz. Szef naszego portalu Samuel Pereira zwrócił uwagę na podkreśloną nazwę partii, o której lider PO mówi bardzo często.

W swoim wystąpieniu Donald Tusk rzeczywiście po raz kolejny skupił się na hejtowaniu przeciwników politycznych. Skrót nazwy Prawa i Sprawiedliwości „rozszyfrował” jako „przekupstwo, inwigilacja i szantaż”. – To są filary, na których Jarosław Kaczyński oparł swoją władzę – mówił, trzymając w ręku swój „program”. Przeczytaj także: Premier o oświadczeniu Tuska: Pełen kłamstw atak na mnie i moją żonę

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej