RAPORT

Wojna na Ukrainie

Przed więzieniem uciekł za granicę. Gdy wrócił, na zakupach wpadł na dzielnicowego

Zatrzymanie w sklepie podczas zakupów (fot. policja.pl, zdjęcie ilustracyjne)
Zatrzymanie w sklepie podczas zakupów (fot. policja.pl, zdjęcie ilustracyjne)

Skazany za przestępstwa przeciwko mieniu 26-latek, który od kilku lat za granicą ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, został zatrzymany w sklepie w Białym Borze. Rozpoznał go dzielnicowy w dniu wolnym od służby – podała oficer prasowa KPP w Szczecinku asp. Anna Matys.

Zrobił zdjęcie kobiecie w przebieralni na basenie. 25-latek stanie przed sądem

Przed sądem stanie 25–latek, który zrobił zdjęcie nieznajomej kobiecie w przebieralni jednej z pływalni w Łodzi. Zatrzymany sfotografował 20–latkę...

zobacz więcej

Zgodnie z relacją asp. Matys, dzielnicowy białoborskiego posterunku w dniu wolnym od służby, przejeżdżając samochodem, zauważył na parkingu przed sklepem poszukiwanego do odbycia kary za przestępstwa przeciwko mieniu 26-latka, którego znał osobiście.

– Mężczyzna od kilku lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicą – poinformowała asp. Matys.

Dzielnicowy poszedł za 26-latkiem do sklepu i go zatrzymał. Następnie przekazał go w ręce patrolu policji szczecineckiej policji, który został wysłany na miejsce zdarzenia.

– 26-latek zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Szczecinku za kratkami spędzi najbliższe 2 lata i 8 miesięcy – poinformowała asp. Matys.

Dodała, że przy zatrzymanym policjanci znaleźli butelkę alkoholu, za którą ten nie zapłacił w sklepie. Za to wykroczenie również zostanie ukarany.

Czytaj także: Pijany kierowca zatrzymany przez świadka. Miał prawie cztery promile

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej