RAPORT

Wojna na Ukrainie

Brutalny atak na kierowcę w Warszawie. Wszystko nagrała kamera [WIDEO]

Agresor szarpał wolontariusza Fundacji Pro–Prawo do Życia (fot. YouTube.com)
Agresor szarpał wolontariusza Fundacji Pro–Prawo do Życia (fot. YouTube.com)

Kolejny zwolennik aborcji zaatakował w Warszawie furgonetkę Fundacji Pro–Prawo do Życia. Napastnik rzucił w auto ciężkim przedmiotem, a potem włamał się do samochodu i zaczął szarpać siedzącego w nim kierowcę.

Celebryta zaatakował prolifera. Sąd podtrzymał wyrok

Krakowski sąd uznał muzyka Macieja Maleńczuka winnym uderzenia w twarz jednego z działaczy podczas manifestacji pro-life, nakazując muzykowi...

zobacz więcej

Nieznany napastnik, którego wizerunek uchwyciła kamera w aucie, cisnął w samochód jakimś przedmiotem, a następnie otworzył drzwi pojazdu.

Uderzył siedzącego tam kierowcę pięścią i drzwiami. Uszkodził też znajdujący się w samochodzie telefon.

Zdarzenie zostało zarejestrowane. Doszło do niego w warszawskiej dzielnicy Wilanów.

Zobacz także ->  Brutalny atak na wolontariuszy w furgonetce antyaborcyjnej. Wkroczyła policja [WIDEO]

Jak informuje Fundacja Pro–Prawo do Życia, materiały na ich furgonetce odnosiły się krytycznie do handlujących nielegalnymi pigułkami poronnymi.

Zaskakujący wynik sondażu. Socjolog tłumaczy decyzję Polaków

Odwołania Mateusza Morawieckiego z funkcji premiera przed końcem kadencji nie chce ponad połowa Polaków. W tej grupie są nawet wyborcy PO, PSL czy...

zobacz więcej

To nie pierwsze takie zdarzenie. W listopadzie Fundacja Pro–Prawo do Życia poinformowała o innym ataku na ich auto i siedzących w nim wolontariuszy. „Dawid został uderzony w głowę ciężkim łańcuchem” – relacjonowali zaatakowani mężczyźni i dodawali, że groźne sceny rozegrały się w centrum Warszawy.

Wcześniej w stolicy miała miejsce podobna sytuacja. Aktywista LGBT „Margot” z grupą towarzyszy zdemolował wówczas inną furgonetkę antyaborcyjnej fundacji Pro – Prawo do Życia. Działacze inicjatywy LGBT napadli na członków fundacji. Internet obiegły wówczas zdjęcia i nagrania ze zdarzenia.

Zobacz także ->  Podpalenie i ataki na pro-liferów. „Szkoda, że matki was nie wyskrobały”

Widać było, jak działacze pro-life są bici, a jednym z bardziej agresywnych napastników jest właśnie „Margot”. Później mężczyzna chwalił się na Facebooku zdjęciami z tablicą rejestracyjną oderwaną od pojazdu.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej