RAPORT

Wojna na Ukrainie

Matka zaatakowała nożem syna? Ośmiolatek walczy o życie

Do zdarzenia doszło w czwartek rano w Kaliszu (fot. Shutterstock/DarSzach)
Do zdarzenia doszło w czwartek rano w Kaliszu (fot. Shutterstock/DarSzach)

8-letni chłopiec z dwiema ranami kłutymi klatki piersiowej jest w ciężkim stanie, w tej chwili przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej – poinformował w czwartek rzecznik ostrowskiego szpitala Adama Stangret. Chłopca zraniła prawdopodobnie jego matka.

Tragedia we Wrocławiu. Z Odry wyciągnięto zwłoki kobiety

Tragiczne odkrycie przy moście Grunwaldzkim w centrum Wrocławia. W środę rano wyciągnięto z Odry ciało kobiety. Obecnie trwa ustalanie jej...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w czwartek w jednym z mieszkań przy ul. Zamkowej w Kaliszu.

Przed godziną 7 kaliska policja została zawiadomiona o rannym 8-letnim chłopcu. Służby – jak powiedział kom. Witold Woźniak – wezwał ktoś z rodziny.

Po przyjeździe na miejsce okazało się, że chłopiec ma ranę kłutą klatki piersiowej od noża, a sprawcą jest prawdopodobnie jego 33-letnia matka. Kobieta też była ranna.

– Matka z synem trafili do szpitali w Kaliszu i Ostrowie Wlkp. – powiedział kom. Woźniak.

Rzecznik prasowy kaliskiego szpitala Paweł Gawroński powiedział, że kobieta jest na chirurgii. – Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – poinformował.

Ośmiolatek ma dwie rany kłute, walczy o życie w szpitalu


Chłopca przewieziono do szpitala w Ostrowie Wlkp.

Dziecko z dwiema ranami kłutymi klatki piersiowej trafiło do nas w stanie ciężkim. Po wykonaniu niezbędnych zabiegów przyjęto je na oddział intensywnej terapii dla dzieci – poinformował rzecznik ostrowskiego szpitala Adama Stangret.

Na miejscu zdarzenia pracuje policja pod nadzorem prokuratora. – Na ten moment trudno mówić o szczegółach zdarzenia – powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej