RAPORT

Wojna na Ukrainie

Narciarz staranował na stoku kobietę i nie udzielił jej pomocy. Szuka go policja

Policja poszukuje narciarza z Białki Tatrzańskiej (fot. PAP/Grzegorz Momot)
Policja poszukuje narciarza z Białki Tatrzańskiej (fot. PAP/Grzegorz Momot)

Policja poszukuje narciarza, który wjechał w kobietę na stoku w Białce Tatrzańskiej i jej nie pomógł. Poszkodowana doznała poważnego urazu kręgosłupa. Trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację.

Brutalny atak w markecie. Ofiara ma obrażenia głowy

– W jednym z marketów w Strzelcach Krajeńskich (Lubuskie) przebywający tam mężczyzna brutalnie zaatakował niebezpiecznym narzędziem innego...

zobacz więcej

Do incydentu doszło 14 stycznia na stoku Remiaszów w Białce Tatrzańskiej. „Zgłoszenie dotyczyło spowodowania uszczerbku na zdrowiu, nieudzielenia pomocy, a także ucieczki z miejsca zdarzenia. Zgłoszenie wpłynęło do komisariatu policji w Bukowinie Tatrzańskiej” – poinformowała Agnieszka Szopińska z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem, cytowana przez „Gazetę Krakowską”.

Niestety policji nie udało się odnaleźć narciarza. Poszukiwania rozpoczęła także sama poszkodowana. Opublikowała w internecie apel, zdjęcia ze szpitala, a także nagranie samego wypadku.

„14 stycznia bieżącego roku, wg monitoringu dokładnie o 12:04, doznałam urazu na skutek zderzenia z narciarzem na dolnej części stoku przy stacji Remiaszów w Białce Tatrzańskiej. Narciarz, młody chłopak (na oko 12-13 latek) wjechał we mnie - zjeżdżającą na snowboardzie - od tyłu, nie dając żadnej szansy na reakcję i uniknięcie kolizji” – napisała poszkodowana.

Kobieta doznała poważnych obrażeń. Trafiła do szpitala w Nowym Targu, gdzie przeszła operację.

Czytaj także: Dziecko przetrwało mroźną noc i śnieżycę. Otuliło je zwierzę

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej