RAPORT

Wojna na Ukrainie

Pekin 2022: terminarz zimowych igrzysk olimpijskich (dzień po dniu)

Igrzyska w Pekinie potrwają od 4 do 20 lutego (fot. Getty Images)
Igrzyska w Pekinie potrwają od 4 do 20 lutego (fot. Getty Images)

Igrzyska olimpijskie w Pekinie potrwają od 4 do 20 lutego. Ceremonia otwarcia odbędzie się w piątek, o godzinie 12.00 czasu polskiego. Transmisje najważniejszych wydarzeń imprezy, w tym wszystkie starty Polaków, pokaże Telewizja Polska.
 Sprawdź szczegółowy terminarz zawodów.

Pekin 2022: skład reprezentacji Polski

Pięćdziesięciu siedmiu sportowców liczy reprezentacja Polski, która weźmie udział w zimowych igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Do stolicy Chin...

zobacz więcej

Sportowcy przystąpią do rywalizacji jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Już 2 lutego zmagania zainaugurują curlingowcy, w pierwszej sesji turnieju par mieszanych. Od tego momentu czekają nas blisko trzy tygodnie wielkich emocji i walki o medale. 



Do stolicy Chin pojechało 57 polskich sportowców – 30 kobiet i 27 mężczyzn. Biało-czerwoni w Chinach wystartują w biathlonie, łyżwiarstwie figurowym, łyżwiarstwie szybkim, short tracku, biegach narciarskich, skokach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie alpejskim, snowboardzie i saneczkarstwie.

Pekin 2022. Terminarz zimowych igrzysk olimpijskich dzień po dniu:


2 lutego (środa):

13:05 – curling, turniej par mieszanych, faza zasadnicza, sesja pierwsza

3 lutego (czwartek):

2:05 – curling, turniej par mieszanych, faza zasadnicza, sesja druga
5:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Szwajcaria – Kanada
5:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Chiny – Czechy
7:05 – curling, turniej par mieszanych, faza zasadnicza, sesja trzecia
9:40 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Japonia – Szwecja
11:00 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet, kwalifikacje
12:45 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn, kwalifikacje
13:05 – curling, turniej par mieszanych, faza zasadnicza, sesja czwarta
14:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Finlandia – USA

4 lutego (piątek):

1:35 – curling, turniej par mieszanych, faza zasadnicza, sesja piąta
3:02 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe, program krótki solistów
4:41 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe, taniec krótki par tanecznych
5:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, ROC – Szwajcaria
5:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Dania – Chiny
6:22 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe, program krótki par sportowych
6:35 – curling, turniej par mieszanych, faza zasadnicza, sesja szósta

5 lutego (sobota)

2:05 – curling, turniej par mieszanych, faza zasadnicza, sesja siódma
3:45 – snowboard, slopestyle kobiet, kwalifikacje, 1. przejazd
4:47 – snowboard, slopestyle kobiet, kwalifikacje, 2. przejazd
5:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Kanada – Finlandia
7:05 – curling, turniej par mieszanych, faza zasadnicza, sesja ósma
7:20 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie, skocznia normalna, kwalifikacje
8:45 – biegi narciarskie, skiathlon kobiet, finał
9:30 – łyżwiarstwo szybkie, 3000 metrów kobiet, finał
9:40 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Dania – Japonia
9:40 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Czechy – Szwecja
10:00 – biathlon, sztafeta mieszana, finał
11:00 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn, kwalifikacje
11:45 – skoki narciarskie, kobiety indywidualnie, skocznia normalna, finał
12:00 – short track, 500 metrów kobiet, kwalifikacje
12:10 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn, 1. ślizg
12:30 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn, finał, 1. przejazd
12:38 – short track, 1000 metrów mężczyzn, kwalifikacje
13:05 – curling, turniej par mieszanych, faza zasadnicza, sesja dziewiąta
13:05 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn, finał, 2. przejazd
13:23 – short track, sztafeta mieszana, kwalifikacje
13:40 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn, finał, 3. przejazd
13:50 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn, 2. ślizg
13:53 – short track, sztafeta mieszana, półfinały
14:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, USA – ROC
14:18 – short track, sztafeta mieszana, finały

6 lutego (niedziela):

2:05 – curling, turniej par mieszanych, faza zasadnicza, sesja dziesiąta
2:30 – snowboard, slopestyle kobiet, finał, 1. przejazd
2:37 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe, program krótki solistek
2:57 – snowboard, slopestyle kobiet, finał, 2. przejazd
3:24 – snowboard, slopestyle kobiet, finał, 3. przejazd
4:00 – narciarstwo alpejskie, zjazd mężczyzn, finał
4:57 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe, program dowolny par sportowych
5:30 – snowboard, slopestyle mężczyzn, kwalifikacje, 1. przejazd
6:32 – snowboard, slopestyle mężczyzn, kwalifikacje, 2. przejazd
7:05 – curling, turniej par mieszanych, faza zasadnicza, sesja jedenasta
8:00 – biegi narciarskie, skiathlon mężczyzn, finał
9:30 – łyżwiarstwo szybkie, 5000 metrów mężczyzn, finał
9:40 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Chiny – Japonia
11:00 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet, kwalifikacje
12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie, skocznia normalna, finał
12:30 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet, finał, 1. przejazd
12:30 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn, 3. ślizg
13:05 – curling, turniej par mieszanych, faza zasadnicza, sesja dwunasta
13:05 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet, finał, 2. przejazd
13:40 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet, finał, 3. przejazd
14:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Szwajcaria – USA
14:15 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn, 4. ślizg

7 lutego (poniedziałek)

2:05 – curling, turniej par mieszanych, faza zasadnicza, sesja trzynasta
2:22 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe, program dowolny solistów
2:30 – narciarstwo dowolne, big air kobiet, kwalifikacje, 1. przejazd
3:15 – narciarstwo alpejskie, slalom gigant kobiet, 1. przejazd
3:15 – narciarstwo dowolne, big air kobiet, kwalifikacje, 2. przejazd
3:31 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe, taniec dowolny par tanecznych
4:00 – narciarstwo dowolne, big air kobiet, kwalifikacje, 3. przejazd
4:37 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe, program dowolny solistek
5:00 – snowboard, slopestyle mężczyzn, finał, 1. przejazd
5:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Kanada – ROC
5:27 – snowboard, slopestyle mężczyzn, finał, 2. przejazd
5:54 – snowboard, slopestyle mężczyzn, finał, 3. przejazd
6:30 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn, kwalifikacje, 1. przejazd
6:45 – narciarstwo alpejskie, slalom gigant kobiet, 2. przejazd
7:15 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn, kwalifikacje, 2. przejazd
8:00 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn, kwalifikacje, 3. przejazd
9:30 – łyżwiarstwo szybkie, 1500 metrów kobiet, finał
9:40 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Czechy – Dania
10:00 – biathlon, bieg indywidualny kobiet (15 km), finał
12:30 – short track, 500 metrów kobiet, ćwierćfinały
12:44 – short track, 1000 metrów mężczyzn, ćwierćfinały
12:45 – skoki narciarskie, mikst, skocznia normalna, finał
12:50 – saneczkarstwo, jedynki kobiet, 1. ślizg
13:05 – curling, turniej par mieszanych, półfinały
13:13 – short track, 500 metrów kobiet, półfinały
13:20 – short track, 1000 metrów mężczyzn, półfinały
13:41 – short track, 500 metrów kobiet, finał
13:52 – short track, 1000 metrów mężczyzn, finał
14:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Finlandia – Szwajcaria
14:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Szwecja – Chiny
14:30 – saneczkarstwo, jedynki kobiet, 2. ślizg

8 lutego (wtorek)


2:22 – łyżwiarstwo figurowe, soliści, program krótki
3:00 – narciarstwo dowolne, big air kobiet, finał, 1. przejazd
3:22 – narciarstwo dowolne, big air kobiet, finał, 2. przejazd
3:40 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet, kwalifikacje
3:45 – narciarstwo dowolne, big air kobiet, finał, 3. przejazd
4:00 – narciarstwo alpejskie, supergigant mężczyzn, finał
4:07 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn, kwalifikacje
5:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, USA – Kanada
7:05 – curling, turniej par mieszanych, mecz o brąz
7:30 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet, 1/8 finału
7:48 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn, 1/8 finału
8:06 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet, ćwierćfinały
8:15 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn, ćwierćfinały
8:24 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet, półfinały
8:30 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn, półfinały
8:36 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet, finały
8:43 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn, finały
9:00 – biegi narciarskie, sprint kobiet, kwalifikacje
9:30 – biathlon, bieg indywidualny mężczyzn (20 km), finał
9:40 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Japonia – Czechy
9:50 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn, kwalifikacje
11:30 – biegi narciarskie, sprint kobiet, ćwierćfinały
11:30 – łyżwiarstwo szybkie, 1500 metrów mężczyzn, finał
11:55 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn, ćwierćfinały
12:25 – biegi narciarskie, sprint kobiet, półfinały
12:35 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn, półfinały
12:47 – biegi narciarskie, sprint kobiet, finał
12:50 – saneczkarstwo, jedynki kobiet, 3. ślizg
13:00 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn, finał
13:05 – curling, turniej par mieszanych, finał
14:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, ROC – Finlandia
14:10 – hokej, turniej kobiet, faza grupowa, Szwecja – Dania
14:35 – saneczkarstwo, jedynki kobiet, 4. ślizg

9 lutego (środa):

2:30 – snowboard, halfpipe kobiet, kwalifikacje, 1. przejazd
3:15 – narciarstwo alpejskie, slalom kobiet, 1. przejazd
3:21 – snowboard, halfpipe kobiet, kwalifikacje, 2. przejazd
4:00 – snowboard, cross kobiet, runda wstępna, 1. przejazd
4:00 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn, finał, 1. przejazd
4:22 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn, finał, 2. przejazd
4:45 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn, finał, 3. przejazd
4:55 – snowboard, cross kobiet, runda wstępna, 2. przejazd
5:30 – snowboard, halfpipe mężczyzn, kwalifikacje, 1. przejazd
6:21 – snowboard, halfpipe mężczyzn, kwalifikacje, 2. przejazd
6:45 – narciarstwo alpejskie, slalom kobiet, 2. przejazd
7:30 – snowboard, cross kobiet, 1/8 finału
8:07 – snowboard, cross kobiet, ćwierćfinały
8:28 – snowboard, cross kobiet, półfinały
8:45 – snowboard, cross kobiet, finał
9:00 – kombinacja norweska, skocznia normalna, konkurs indywidualny
9:40 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, ROC – Szwajcaria
12:00 – kombinacja norweska, bieg na 10 km
12:00 – short track, 1500 metrów mężczyzn, ćwierćfinały
12:44 – short track, 1000 metrów kobiet, kwalifikacje
13:05 – curling, turniej mężczyzn, faza zasadnicza, sesja pierwsza
13:20 – saneczkarstwo, dwójki, 1. ślizg
13:29 – short track, 1500 metrów mężczyzn, półfinały
13:45 – short track, sztafeta kobiet, półfinały
14:10 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Czechy – Dania
14:13 – short track, 1500 metrów mężczyzn, finał
14:35 – saneczkarstwo, dwójki, 2. ślizg

10 lutego (czwartek):

2:05 – curling, turniej kobiet, faza zasadnicza, sesja pierwsza
2:30 – snowboard, halpipe kobiet, finał, 1. przejazd
2:30 – skeleton, jedynki mężczyzn, 1. ślizg
2:38 – łyżwiarstwo figurowe, soliści, program dowolny
2:57 – snowboard, halfpipe kobiet, finał, 2. przejazd
3:24 – snowboard, halfpipe kobiet, finał, 3. przejazd
3:30 – narciarstwo alpejskie, kombinacja mężczyzn, zjazd
4:00 – skeleton, jedynki mężczyzn, 2. ślizg
4:15 – snowboard, cross mężczyzn, runda wstępna, 1. przejazd
5:10 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Szwecja – Łotwa
5:10 – snowboard, cross mężczyzn, runda wstępna, 2. przejazd
7:00 – snowboard, cross mężczyzn, 1/8 finału
7:05 – curling, turniej mężczyzn, faza zasadnicza, 2. sesja
7:15 – narciarstwo alpejskie, kombinacja mężczyzn, slalom
7:37 – snowboard, cross mężczyzn, ćwierćfinały
7:58 – snowboard, cross mężczyzn, półfinały
8:00 – biegi narciarskie, 10km st. klasycznym kobiet, finał
8:15 – snowboard, cross mężczyzn, finał
9:40 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Finlandia – Słowacja
12:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne drużyn mieszanych, finał, 1. przejazd
12:50 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne drużyn mieszanych, finał, 2. przejazd
13:00 – łyżwiarstwo szybkie, 5000 metrów kobiet, finał
13:05 – curling, turniej kobiet, faza zasadnicza, 2. sesja
14:10 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, USA – Chiny
14:10 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Kanada – Niemcy
14:30 – saneczkarstwo, sztafety, finał

11 lutego (piątek):

2:05 – curling, turniej mężczyzn, faza zasadnicza, 3. sesja
2:30 – snowboard, halfpipe mężczyzn, finał, 1. przejazd
2:30 – skeleton, jedynki kobiet, 1. ślizg
2:57 – snowboard, halfpipe mężczyzn, finał, 2. przejazd
3:24 – snowboard, halfpipe mężczyzn, finał, 3. przejazd
4:00 – narciarstwo alpejskie, supergigant kobiet, finał
4:00 – skeleton, jedynki kobiet, 2. ślizg
5:10 – hokej, turniej kobiet, ćwierćfinał
5:10 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Dania – ROC
7:05 – curling, turniej kobiet, faza zasadnicza, 3. sesja
8:00 – biegi narciarskie, 15 km stylem klasycznym mężczyzn, finał
9:00 – łyżwiarstwo szybkie, 10 000 metrów mężczyzn, finał
9:40 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Czechy – Szwajcaria
9:40 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Szwecja – Słowacja
10:00 – biathlon, sprint kobiet (7,5 km), finał
12:00 – short track, 1000 metrów kobiet, ćwierćfinały
12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie, duża skocznia, kwalifikacje
12:18 – short track, 500 metrów mężczyzn, kwalifikacje
12:55 – short track, 1000 metrów kobiet, półfinały
13:04 – short track, sztafeta mężczyzn, półfinały
13:05 – curling, turniej mężczyzn, faza zasadnicza, 4. sesja
13:20 – skeleton, jedynki mężczyzn, 3. ślizg
13:37 – short track, 1000 metrów kobiet, finał
14:10 – hokej, turniej kobiet, ćwierćfinał
14:10 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Łotwa – Finlandia
14:55 – skeleton, jedynki mężczyzn, 4. ślizg

12 lutego (sobota):

2:05 – curling, turniej kobiet, faza zasadnicza, 4. sesja
3:00 – snowboard, cross drużyn mieszanych, ćwierćfinały
3:30 – snowboard, cross drużyn mieszanych, półfinały
3:50 – snowboard, cross drużyn mieszanych, finał
5:10 – hokej, turniej kobiet, ćwierćfinał
5:10 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Kanada – USA
7:05 – curling, turniej mężczyzn, faza zasadnicza, 5. sesja
8:30 – biegi narciarskie, sztafeta kobiet (4 x 5 km), finał
9:00 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy kobiet, ćwierćfinały
9:40 – hokej, turniej kobiet, ćwierćfinał
9:40 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Niemcy – Chiny
9:50 – łyżwiarstwo szybkie, 500 metrów mężczyzn, finał
10:00 – biathlon, sprint mężczyzn (10 km), finał
12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie, duża skocznia, finał
12:07 – łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne, taniec krótki
13:05 – curling, turniej kobiet, faza zasadnicza, 5. sesja
13:20 – skeleton, jedynki kobiet, 3. ślizg
14:10 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, ROC – Czechy
14:10 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Szwajcaria – Dania
14:55 – skeleton, jedynki kobiet, 4. ślizg

13 lutego (niedziela):

2:05 – curling, turniej mężczyzn, faza zasadnicza, 6. sesja
2:30 – bobsleje, monobob kobiet, 1. ślizg
3:00 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet, kwalifikacje, 1. przejazd
3:15 – narciarstwo alpejskie, slalom gigant mężczyzn, 1. przejazd
4:00 – bobsleje, monobob kobiet, 2. ślizg
4:00 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet, kwalifikacje, 2. przejazd
5:10 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Słowacja – Łotwa
6:45 – narciarstwo alpejskie, slalom gigant mężczyzn, 2. przejazd
7:05 – curling, turniej kobiet, faza zasadnicza, 6. sesja
8:00 – biegi narciarskie, sztafeta mężczyzn (4 x 10 km), finał
9:40 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Finlandia – Szwecja
10:00 – biathlon, bieg pościgowy kobiet (10 km), finał
11:45 – biathlon, bieg pościgowy mężczyzn (12,5 km), finał
12:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne kobiet, kwalifikacje, 1. przejazd
12:00 – short track, 500 metrów mężczyzn, ćwierćfinały
12:27 – short track, 500 metrów mężczyzn, półfinały
12:35 – short track, sztafeta kobiet, finał
12:45 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne kobiet, kwalifikacje, 2. przejazd
13:05 – curling, turniej mężczyzn, faza zasadnicza, 7. sesja
13:09 – short track, 500 metrów mężczyzn, finał
14:00 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy mężczyzn, ćwierćfinały
14:10 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, Chiny – Kanada
14:10 – hokej, turniej mężczyzn, faza grupowa, USA – Niemcy
14:50 – łyżwiarstwo szybkie, 500 metrów kobiet, finał

14 lutego (poniedziałek):

2:05 – curling, turniej kobiet, faza zasadnicza, 7. sesja
2:22 – łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne, taniec dowolny
2:30 – bobsleje, monobob kobiet, 3. ślizg
2:30 – snowboard, big air kobiet, kwalifikacje, 1. przejazd
2:30 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet, finał, 1. przejazd
2:57 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet, finał, 2. przejazd
3:15 – snowboard, big air kobiet, kwalifikacje, 2. przejazd
3:24 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet, finał, 3. przejazd
4:00 – snowboard, big air kobiet, kwalifikacje, 3. przejazd
4:00 – bobsleje, monobob kobiet, 4. ślizg
5:10 – hokej, turniej kobiet, półfinał
5:30 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn, kwalifikacje, 1. przejazd
6:30 – snowboard, big air mężczyzn, kwalifikacje, 1. przejazd
6:32 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn, kwalifikacje, 2. przejazd
7:05 – curling, turniej mężczyzn, faza zasadnicza, 8. sesja
7:15 – snowboard, big air mężczyzn, kwalifikacje, 2. przejazd
8:00 – snowboard, big air mężczyzn, kwalifikacje, 3. przejazd
12:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne kobiet, finał, 1. przejazd
12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni drużynowo, duża skocznia, finał
13:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne kobiet, finał, 2. przejazd
13:05 – bobsleje, dwójki mężczyzn, 1. ślizg
13:05 – curling, turniej kobiet, faza zasadnicza, 8. sesja
14:10 – hokej, turniej kobiet, półfinał
14:40 – bobsleje, dwójki mężczyzn, 2. ślizg

15 lutego (wtorek):

2:05 – curling, turniej mężczyzn, faza zasadnicza, 9. sesja
2:30 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn, finał, 1. przejazd
2:30 – snowboard, big air kobiet, finał, 1. przejazd
2:52 – snowboard, big air kobiet, finał, 2. przejazd
2:57 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn, finał, 2. przejazd
3:15 – snowboard, big air kobiet, finał, 3. przejazd
3:24 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn, finał, 3. przejazd
4:00 – narciarstwo alpejskie, zjazd kobiet, finał
5:10 – hokej, turniej mężczyzn, play-off
6:00 – snowboard, big air mężczyzn, finał, 1. przejazd
6:22 – snowboard, big air mężczyzn, finał, 2. przejazd
6:45 – snowboard, big air mężczyzn, finał, 3. przejazd
7:00 – hokej, turniej mężczyzn, play-off
7:05 – curling, turniej kobiet, faza zasadnicza, 9. sesja
7:30 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy kobiet, półfinały
7:52 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy mężczyzn, półfinały
9:00 – kombinacja norweska, konkurs indywidualny, duża skocznia
9:22 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy kobiet, finał
9:40 – hokej, turniej mężczyzn, play-off
9:41 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy mężczyzn, finał
10:00 – biathlon, sztafeta mężczyzn, finał
11:08 – łyżwiarstwo figurowe, solistki, program krótki
12:00 – kombinacja norweska, bieg na 10 km
12:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne mężczyzn, kwalifikacje, 1. przejazd
12:45 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne mężczyzn, kwalifikacje, 2. przejazd
13:05 – curling, turniej mężczyzn, faza zasadnicza, 10. sesja
13:15 – bobsleje, dwójki mężczyzn, 3. ślizg
14:10 – hokej, turniej mężczyzn, play-off
14:50 – bobsleje, dwójki mężczyzn, 4. ślizg

16 lutego (środa):

2:05 – curling, turniej kobiet, faza zasadnicza, 10. sesja
3:15 – narciarstwo alpejskie, slalom mężczyzn, 1. przejazd
5:10 – hokej, turniej mężczyzn, ćwierćfinał
6:45 – narciarstwo alpejskie, slalom mężczyzn, 2. przejazd
7:00 – hokej, turniej mężczyzn, ćwierćfinał
7:05 – curling, turniej mężczyzn, faza zasadnicza, 11. sesja
8:45 – biathlon, sztafeta kobiet, finał
9:40 – hokej, turniej mężczyzn, ćwierćfinał
10:00 – biegi narciarskie, sprint drużynowy kobiet, półfinały
10:40 – biegi narciarskie, sprint drużynowy mężczyzn, półfinały
12:00 – biegi narciarskie, sprint drużynowy kobiet, finał
12:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne mężczyzn, finał, 1. przejazd
12:30 – biegi narciarskie, sprint drużynowy mężczyzn, finał
12:30 – hokej, turniej kobiet, mecz o brąz
13:00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne mężczyzn, finał, 2. przejazd
13:05 – curling, turniej kobiet, faza zasadnicza, 11. sesja
13:15 – short track, 1500 metrów kobiet, półfinał
13:32 – short track, sztafeta mężczyzn, finał
14:11 – short track, 1500 metrów kobiet, finał
14:20 – hokej, turniej mężczyzn, ćwierćfinał

17 lutego (czwartek):

2:05 – curling, turniej mężczyzn, faza zasadnicza, 12. sesja
2:30 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet, kwalifikacje, 1. przejazd
3:21 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet, kwalifikacje, 2. przejazd
3:30 – narciarstwo alpejskie, kombinacja kobiet, zjazd
4:30 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet, kwalifikacje
5:10 – hokej, turniej kobiet, finał
5:30 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn, kwalifikacje, 1. przejazd
6:21 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn, kwalifikacje, 2. przejazd
7:00 – narciarstwo alpejskie, kombinacja kobiet, slalom
7:00 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet, 1/8 finału
7:05 – curling, turniej kobiet, faza zasadnicza, 12. sesja
7:35 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet, ćwierćfinały
7:54 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet, półfinały
8:10 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet, finał
9:00 – kombinacja norweska, skoki drużynowe
9:30 – łyżwiarstwo szybkie, 1000 metrów kobiet, finał
11:08 – łyżwiarstwo figurowe, solistki, program dowolny
12:00 – kombinacja norweska, sztafeta 4 x 5 km
13:05 – curling, turniej mężczyzn, półfinały

18 lutego (piątek):

2:30 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet, finał, 1. przejazd
2:57 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet, finał, 2. przejazd
3:24 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet, finał, 3. przejazd
4:45 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn, kwalifikacje
5:10 – hokej, turniej mężczyzn, półfinał
7:05 – curling, turniej mężczyzn, mecz o brąz
7:45 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn, 1/8 finału
8:20 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn, ćwierćfinały
8:39 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn, półfinały
8:55 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn, finał
9:30 – łyżwiarstwo szybkie, 1000 metrów mężczyzn, finał
10:00 – biathlon, bieg masowy kobiet (12,5 km), finał
11:38 – łyżwiarstwo figurowe, pary sportowe, program krótki
13:00 – bobsleje, dwójki kobiet, 1. ślizg
13:05 – curling, turniej kobiet, półfinały
14:10 – hokej, turniej mężczyzn, półfinał
14:30 – bobsleje, dwójki kobiet, 2. ślizg

19 lutego (sobota):

2:30 – bobsleje, czwórki mężczyzn, 1. ślizg
2:30 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn, finał, 1. przejazd
2:57 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn, finał, 2. przejazd
3:24 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn, finał, 3. przejazd
4:00 – narciarstwo alpejskie, zawody drużynowe, 1/8 finału
4:05 – bobsleje, czwórki mężczyzn, 2. ślizg
4:47 – narciarstwo alpejskie, zawody drużynowe, ćwierćfinały
5:14 – narciarstwo alpejskie, zawody drużynowe, półfinały
5:37 – narciarstwo alpejskie, zawody drużynowe, finały
7:00 – biegi narciarskie, 50 km stylem dowolnym mężczyzn, finał
7:05 – curling, turniej mężczyzn, finał
8:00 – łyżwiarstwo szybkie, mass start mężczyzn, półfinały
8:45 – łyżwiarstwo szybkie, mass start kobiet, półfinały
9:30 – łyżwiarstwo szybkie, mass start mężczyzn, finał
10:00 – biathlon, bieg masowy mężczyzn (15 km), finał
10:00 – łyżwiarstwo szybkie, mass start kobiet, finał
12:08 – łyżwiarstwo figurowe, pary sportowe, program dowolny
13:00 – bobsleje, dwójki kobiet, 3. ślizg
13:05 – curling, turniej kobiet, mecz o brąz
14:10 – hokej, turniej mężczyzn, mecz o brąz
14:30 – bobsleje, dwójki kobiet, 4. ślizg

20 lutego (niedziela):

2:05 – curling, turniej kobiet, finał
2:30 – bobsleje, czwórki mężczyzn, 3. ślizg
4:20 – bobsleje, czwórki mężczyzn, 4. ślizg
5:10 – hokej, turniej mężczyzn, finał
7:30 – biegi narciarskie, 30 km stylem dowolnym kobiet, finał

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej