RAPORT

Wojna na Ukrainie

Prezydent zaprasza do udziału w panelu ekspertów „Info COVID–19. Zapytaj – Zdecyduj”

Do przyjęcia szczepionki przekonał mnie głos ekspertów. Chciałbym, aby każdy z państwa mógł podjąć taką świadomą decyzję – powiedział prezydent Andrzej Duda, zapraszając do udziału w Prezydenckim Panelu Ekspertów „Info COVID–19. Zapytaj – Zdecyduj”, który odbędzie się w czwartek.

Koronawirus – raport z 25 stycznia 2022. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

Koronawirus w Polsce. We wtorek 25 stycznia 2022 r. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 36 995 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem....

zobacz więcej

– Pandemia dotyka każdego z nas. Chorujemy my, chorują nasi bliscy. Codziennie musimy poddawać się licznym ograniczeniom. Ja również mam doświadczenia z tą chorobą. Jestem przekonany, że przyjęcie trzech dawek szczepionki przeciwko COVID–19 miało wpływ na łagodny przebieg zakażenia – powiedział prezydent w krótkim telewizyjnym wystąpieniu.

Do przyjęcia szczepionki przekonał mnie głos ekspertów. Chciałbym, aby każdy z państwa także mógł podjąć taką świadomą decyzję. To skłoniło mnie do zorganizowania w Pałacu Prezydenckim spotkania 27 stycznia, podczas którego zaproszeni eksperci udzielą odpowiedzi na państwa pytania – zapraszam do aktywnego udziału. Zapytaj–zdecyduj! – dodał Duda.

Uczestnicy panelu – jak poinformowało Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP – odpowiedzą na najważniejsze pytania dotyczące medycznych aspektów walki z pandemią COVID–19.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej