RAPORT

Wojna na Ukrainie

Brutalny atak w markecie. Ofiara ma obrażenia głowy

Policjanci szybko ustalili tożsamość domniemanego sprawcy (fot. Shutterstock)
Policjanci szybko ustalili tożsamość domniemanego sprawcy (fot. Shutterstock)

– W jednym z marketów w Strzelcach Krajeńskich (Lubuskie) przebywający tam mężczyzna brutalnie zaatakował niebezpiecznym narzędziem innego mężczyznę. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali podejrzewanego – poinformował Tomasz Bartos z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Włamywacz powiedział „tak”. Panna młoda była zaskoczona tym, co się potem stało

Nietypowy ślub w jednym z urzędów stanu cywilnego w powiacie chrzanowskim (woj. małopolskie). Pan młody zamiast na przyjęcie weselne po wstąpieniu...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około południa w jednym z większych marketów w Strzelcach Krajeńskich.

Napastnik zaatakował pokrzywdzonego niebezpiecznym narzędziem, raniąc go w głowę. Następnie zbiegł. Ranny mężczyzna był przytomny, został przewieziony do szpitala.

Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci szybko ustalili tożsamość domniemanego sprawcy i rozpoczęli jego intensywne poszukiwania. Został już zatrzymany i trwają dalsze czynności procesowe w tej sprawie.

Zobacz także: Atak na uniwersytecie w niemieckim Heidelbergu

Bartos zastrzegł, że śledczy z uwagi na dobro prowadzonego postępowania nie podają jeszcze szerszych informacji na temat tego zdarzenia. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Krajeńskich.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej