RAPORT

Pogarda

Włamywacz powiedział „tak”. Panna młoda była zaskoczona tym, co się potem stało

Zatrzymanie pana młodego przez policję (fot. Shutterstock)
Zatrzymanie pana młodego przez policję (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Nietypowy ślub w jednym z urzędów stanu cywilnego w powiacie chrzanowskim (woj. małopolskie). Pan młody zamiast na przyjęcie weselne po wstąpieniu w związek małżeński, trafił wprost do zakładu karnego. Jak się okazało, był poszukiwany listem gończym za przestępstwa kradzieży i kradzieży z włamaniem.

Matka po 24 latach odnalazła porwanego syna. Pomogły badania DNA

Po 24 latach poszukiwań kobieta z chińskiej prowincji Henan odnalazła swojego syna, porwanego w 1998 r. przez handlarzy ludźmi. Udało się to dzięki...

zobacz więcej

Sytuacja miała miejsce kilka dni temu. Policjanci z Trzebini ustalili, że 25–letni mężczyzna, który był poszukiwany listem gończym za kradzieże i kradzieże z włamaniem, 22 stycznia będzie zawierał związek małżeński.

„W związku z powyższym ceremonia w sali ślubów jednego z urzędów stanu cywilnego w powiecie chrzanowskim odbyła się w obecności dodatkowych gości - funkcjonariuszy” – poinformowano w komunikacie.

Policjanci poczekali na zakończenie uroczystości zaślubin. Dopiero potem poszukiwany pan młody został przetransportowany do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 2 i pół roku pozbawienia wolności.

Czytaj także: Celebrowali swój ślub na szczycie wulkanu

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej