RAPORT

Wojna na Ukrainie

Wyprzedzał i wszystko poszło nie tak. Samochód „wystrzelił” w powietrze [WIDEO]

Dachowanie wygląda bardzo poważnie (fot. YouTube/ ArcziiPl)
Dachowanie wygląda bardzo poważnie (fot. YouTube/ ArcziiPl)

Do niezwykle groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie między Wrocławem a Strzelinem. Kierowca seata wyprzedzał kolumnę samochodów, gdy drogę zajechał mu jeden z pojazdów. Próbując uniknąć zderzenia, wpadł do rowu – co inny uczestnik ruchu nagrał kamerą wideorejestratora.

Makabryczny wypadek na DK8. Kierowca ambulansu zginął na miejscu

Na drodze krajowej nr 8 doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech samochodów. Nie żyje 51-letni kierowca ambulansu – potwierdza policja....

zobacz więcej

Jak opisuje serwis internetowy „Gazety Wrocławskiej”, zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej numer 395 pomiędzy Borkiem Strzelińskim i Michałowicami.

Kierowca jednego z wyprzedzanych pojazdów w nieodpowiednim momencie sam zaczął manewr wyprzedzania. Siedzący za kierownicą seata mężczyzna chciał uniknąć zderzenia – odbił gwałtownie kierownicą, złapał pobocze i wpadł do rowu.

Nagranie przerażającego wypadku


Zdarzenie nagrał inny kierowca. Dachowanie wyglądało bardzo poważnie: seat „przekoziołkował”, kilkukrotnie odbijając się od ziemi.

Co ciekawe, kierowca nie odniósł poważnych obrażeń. Za winnego policjanci uznali kierowcę renault i ukarali go mandatem.

Zobacz także: Makabra na przejeździe kolejowym. Kierowca nie żyje, z ciężarówki nic nie zostało [WIDEO]

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej