RAPORT

Pogarda

Premier zaprosił szefów ugrupowań politycznych na spotkanie ws. walki z pandemią

Spotkanie premiera z szefami ugrupowań politycznych zaplanowano na wtorek (fot. PAP/Leszek Szymański)
Spotkanie premiera z szefami ugrupowań politycznych zaplanowano na wtorek (fot. PAP/Leszek Szymański)

Najnowsze

Popularne

Premier Mateusz Morawiecki spotka się z szefami ugrupowań politycznych w sprawie strategii walki z pandemią COVID-19. Spotkanie zaplanowano na wtorek. „Wierzę, że będzie owocne i pozwoli nam na podjęcie najlepszych możliwych decyzji” – napisał w niedzielę premier Mateusz Morawiecki.

Koronawirus – raport z 23 stycznia 2022. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

Koronawirus w Polsce. W niedzielę 23 stycznia 2022 r. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 34 088 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem....

zobacz więcej

Rzecznik prasowy rządu Piotr Müller poinformował, że zaproszenie zostało skierowane do szefów kół i klubów parlamentarnych oraz partii politycznych na rozmowę o dalszych narzędziach, które mogłyby pomóc w skutecznej walce z pandemią koronawirusa.

Rzecznik powiedział, że premier chce porozumieć się z szefami ugrupowań politycznych przed najbliższym posiedzeniem Sejmu, podczas którego będą prowadzone dyskusje na temat pandemii.

Najbliższe posiedzenie Sejmu rozpocznie się w środę.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę, że badania potwierdziły 34 088 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce; zmarło 25 osób z COVID-19. Łącznie od 4 marca 2020 r., gdy wykryto w Polsce pierwsze zakażenie SARS-CoV-2, potwierdzono 4 518 218 przypadków. Zmarły w sumie 103 844 osoby z COVID-19.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej