RAPORT

Wojna na Ukrainie

„Czteroletni skarb” ma problemy zdrowotne. Rodzice proszą o pomoc

Marcel urodził się w 31 tygodniu jako wcześniak (fot. www.siepomaga.pl)
Marcel urodził się w 31 tygodniu jako wcześniak (fot. www.siepomaga.pl)

Rodzice Marcela poinformowali nas, że trwa zbiórka pieniędzy na  kosztowną rehabilitację ich syna. Chłopiec urodził się jako wcześniak z niedotlenieniem mózgu. Czterolatek nie mówi i samodzielnie nie chodzi. Trwa właśnie zbiórka na leczenie dziecka. 

„Licytujcie i ratujcie Andzię”. Lotnicy apelują o pomoc dla ciężko chorej dziewczynki

Dowódca 4 Skrzydła Lotnictwa Szkolnego wraz z Dowódcą 41 Bazy Lotnictwa Szkolnego wystawili na licytację voucher na zwiedzanie dęblińskiej bazy i...

zobacz więcej

Marcel urodził się w 31 tygodniu jako wcześniak. Lekarze wykryli u chłopca niedotlenienie mózgu, co spowodowało u dziecka wodogłowie pokrwotoczne. Czterolatek przez 1.5 miesiąca leżał w inkubatorze i kolejne pół miesiąca na szpitalnym oddziale.

Zbiórka dla Marcela


Chłopiec obecnie uczęszcza do przedszkola rehabilitacyjnego, lecz aby zobaczyć rezultaty i postępy ciężkiej pracy, potrzebne są oczywiście pieniądze, których nam brakuję - napisali jego rodzice. Można pomóc w sfinansowaniu leczenia dziecka przez zbiórkę pieniężną za pośrednictwem portalu SIEPOMAGA.PL.

„My jako rodzice się nie poddamy i będziemy walczyć o zdrowie i sprawność Marcela, dopóki nam starczy sił. Ale potrzebujemy Waszej pomocy i Waszego wsparcia. Bez Was się nam nie uda...”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej