RAPORT

Wojna na Ukrainie

Czołowe zderzenie pod Pasłękiem. Nie żyje jedna osoba, 5 jest rannych

W regionie panują trudne warunki jazdy (fot. KMP w Elblągu)
W regionie panują trudne warunki jazdy (fot. KMP w Elblągu)

64-latka zginęła, a pięć osób zostało rannych w czwartek w wypadku w gminie Pasłęk (woj. warmińsko-mazurskie). Droga wojewódzka 513 jest zablokowana. W regionie panują trudne warunki jazdy, od kilku godzin intensywnie pada śnieg.

Uratowała motocyklistę, choć miała kwarantannę. Sąd był dla niej bezlitosny

Usłyszała huk i wybiegła na ulicę; okazało się, że przed jej domem rozbił się motocyklista – postanowiła mu więc pomóc. Te wydarzenia miały miejsce...

zobacz więcej

Jakub Sawicki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poinformował, że w miejscowości Kupin w gminie Pasłęk doszło do wypadku, w którym śmierć poniosła 64-letnia kobieta. Na drodze W513 zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe – skoda i renault. 64-letnia pasażerka skody zginęła na miejscu, pięć osób zostało rannych. Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby. Objazd tego miejsca możliwy jest przez Pasłęk.

Policja apeluje o ostrożność. W regionie panują trudne warunki jazdy, od kilku godzin intensywnie pada śnieg. Jak poinformował dyżurny punktu informacji drogowej GDDKiA w Olsztynie, drogi krajowe na Warmii i Mazurach są przejezdne. Nawierzchnia w większości jest czarna i mokra, choć w niektórych miejscach może zalegać warstwa błota pośniegowego. Na drogi krajowe skierowano 95 piaskarek i pługopiaskarek.

Najtrudniej może być w okolicach Ełku i Orzysza. Miejscami wiatr może nawiewać na jezdnię śnieg z poboczy.

(fot. KMP w Elblągu)
(fot. KMP w Elblągu)

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej