RAPORT

Wojna na Ukrainie

Zabił matkę i przez dwa dni pastwił się nad ciałem. Usłyszał zarzuty

Prokurator przedstawił 34-latkowi także zarzut znieważenia zwłok (fot. Shutterstock/DarSzach)
Prokurator przedstawił 34-latkowi także zarzut znieważenia zwłok (fot. Shutterstock/DarSzach)

Zarzut zabójstwa matki postawiła 34-latkowi prokuratura rejonowa w Kętrzynie. Mężczyzna zadał kobiecie ponad 20 ciosów nożem i kilka uderzeń tępym narzędziem w głowę. Grozi mu dożywocie.

Pijany mężczyzna chciał wysadzić blok. Był poszukiwany do odbycia kary więzienia

W jednym z bloków w Sulęcinie (Lubuskie) pijany mężczyzna odkręcił gaz, grożąc wysadzeniem budynku. Po ewakuacji wszystkich mieszkań 36-latek...

zobacz więcej

Jak poinformował w piątek rzecznik prokuratury okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny, 21 stycznia Prokurator Rejonowy w Kętrzynie skierował do Sądu Rejonowego w Kętrzynie wniosek o tymczasowe aresztowanie 34-letniego Kamila K.

Jak wynika z zebranego materiału dowodowego, Kamil K. 17 stycznia w jednym z mieszkań w Kętrzynie zadał swojej matce kilka uderzeń narzędziem twardym, tępokrawędzistym, powodując rozległe urazy głowy, a nadto spowodował obrażenia w postaci ponad dwudziestu ran kłutych zadanych w różne części ciała skutkujące zgonem kobiety.

Zobacz także: Oblany kwasem mężczyzna stracił wzrok. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy

Prokurator przedstawił Kamilowi K. także zarzut dokonania w okresie od 17 do 19 stycznia bezpośrednio po zabójstwie, przy użyciu noża znieważenia zwłok. Mężczyzna przyznał się do dokonania zarzucanych mu czynów.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej