RAPORT

Wojna na Ukrainie

Nie żyje amerykański gwiazdor rocka Meat Loaf

Meat Loaf nie żyje (fot. PAP/EPA)
Meat Loaf nie żyje (fot. PAP/EPA)

W wieku 74 lat zmarł amerykański piosenkarz i aktor Meat Loaf. Na facebookowej stronie muzyka napisano, że „odszedł dziś w nocy, w otoczeniu żony i córek oraz przyjaciół, którzy byli z nim przez ostatnie 24 godziny”.

Nie żyje legendarny muzyk, piosenkarz i producent Lee „Scratch” Perry

W niedzielę zmarł w szpitalu na Jamajce legendarny muzyk, piosenkarz i producent Lee „Scratch” Perry. Przyczynił się on walnie do światowego...

zobacz więcej

„Jego niesamowita kariera obejmowała sześć dekad, podczas których sprzedał ponad 100 mln albumów na całym świecie i zagrał w ponad 65 filmach, w tym „Podziemny krąg” („Fight Club”), „Ostrość widzenia” („Focus”), „Rocky Horror Picture Show” i „Świat Wayne’a” („Wayne's World”)” – dodano we wpisie na Facebooku.

Wyrażono też podziękowania. „Wiemy, ile znaczył dla wielu z was i doceniamy miłość i wsparcie, gdy przechodzimy przez czas żalu po utracie tak inspirującego artysty i pięknego człowieka” – napisano.

Meat Loaf naprawdę nazywał się Michael Lee Aday. Wśród jego najbardziej znanych utworów są: „Paradise by the Dashboard Light”, „I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That)”.

Zobacz także: Grzegorz „Guzik” Guziński nie żyje


W 2016 r. został uhonorowany nagrodą Hero Award na dorocznej ceremonii muzycznej Q Awards. Dedykował ją codziennym bohaterom i wezwał ludzi do „przywrócenia miłości na tym świecie”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej