RAPORT

Pogarda

Czechy: Prawie 40 pojazdów zderzyło się na autostradzie [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

36 pojazdów zderzyło się na czeskiej autostradzie D5. Do wypadku doszło około 35 km na zachód od Pragi. W karambolu brało udział 20 aut osobowych i 16 ciężarówek. W wypadku zostało rannych sześć osób.

Silny podmuch wiatru przewrócił ciężarówkę na jadące obok auto

Silny podmuch wiatru przewrócił w poniedziałek ciężarówkę na jadące obok auto na ulicy Puławskiej na warszawskim Ursynowie. Nikomu nic się nie...

zobacz więcej

Dwie osoby z poważniejszymi obrażeniami przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Pradze. Pozostali trafili do szpitala w pobliskich Horzovicach lub udzielono im pomocy na miejscu.

Policja wyjaśnia przyczyny karambolu i nie wyklucza, że doprowadziły do niego warunki pogodowe. W momencie wypadku przez środkowe Czechy przechodziła burza śnieżna.

„Zostałem uderzony przez trzy ciężarówki”


– Nagle zrobiło się zupełnie ciemno. Nic nie było nic widać. Jechałem z prędkością 60 km/h. Zacząłem hamować, użyłem świateł ostrzegawczych i tych przeciwko mgle, ale nic nie pomogło. Nagle zobaczyłem przed sobą samochód. Próbowałem się zatrzymać, ale nie dało się. Zostałem uderzony z tyłu przez trzy ciężarówki – mówił jeden z uczestników Karambolu.

Zobacz także: Karambol na S5. Kolizja z udziałem 7 samochodów osobowych

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej