RAPORT

Wojna na Ukrainie

Silny podmuch wiatru przewrócił ciężarówkę na jadące obok auto

Kierowcom nic się nie stało (fot. Policja Mazowsze)
Kierowcom nic się nie stało (fot. Policja Mazowsze)

Silny podmuch wiatru przewrócił w poniedziałek ciężarówkę na jadące obok auto na ulicy Puławskiej na warszawskim Ursynowie. Nikomu nic się nie stało. Zablokowany jest jeden pas w stronę Piaseczna.

Pogodowy armagedon. Burze śnieżne i wichury nad Polską [WIDEO]

Strażacy przeprowadzili blisko pół tysiąca interwencji w całym kraju w związku z silnym wiatrem. Synoptycy IMGW ostrzegają przed silnym wiatrem w...

zobacz więcej

Do wypadku doszło około południa w poniedziałek. Kpt. Wojciech Kapczyński z warszawskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej poinformował, że na ulicy Puławskiej w wyniku silnego podmuchu wiatru ciężarówka z naczepą przewróciła się na samochód osobowy.

Zarówno w ciężarówce, jak i w samochodzie było po jednej osobie. Obie opuściły pojazdy przed przybyciem strażaków. Kpt. Kapczyński wyjaśnił, że nie wymagały one pomocy medycznej, nic się im nie stało.

Strażak zaznaczył, że ciężarówka przewróciła się na jezdni, na wysokości stacji benzynowej, więc jeden pas w stronę Piaseczna jest zablokowany. Na miejsce przyjechała grupa ratownictwa technicznego, która przeniesie pojazd tak, aby nie tamował ruchu.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej