RAPORT

Wojna na Ukrainie

Chciał okraść dwa razy drogerię. Grozi mu 5 lat więzienia

19-latek usłyszał zarzut kradzieży mienia o wartości niemal 1400 zł (fot. Shutterstock)
19-latek usłyszał zarzut kradzieży mienia o wartości niemal 1400 zł (fot. Shutterstock)

19-letni złodziej wpadł, gdy po raz drugi w ciągu jednego dnia próbował okraść tę samą drogerię w centrum Rzeszowa. Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia.

Nagie zwłoki w lesie pod Wołominem. Przerażające ustalenia

W lesie pod Wołominem odnaleziono nagie zwłoki kobiety. Jak przekazała policja, ciało należy do poszukiwanej 67-latki spod Wyszkowa.

zobacz więcej

Jak poinformowała w sobotę podkarpacka policja, 19-letni mieszkaniec podkarpackiej Dębicy podczas pierwszej wizyty w drogerii ukradł i wyniósł ze sklepu perfumy o wartości niemal 499 zł.

Minął kasy ze skradzionym towarem


– Zachęcony powodzeniem, po godzinie wrócił do sklepu, gdzie ponownie próbował ukraść kosmetyki. Tym razem bez powodzenia. Po minięciu kas ze skradzionym towarem ujęli go pracownicy ochrony i przekazali w ręce policjantów – podała policja.

Zobacz także: Uzbrojony napastnik w synagodze. Wziął zakładników w czasie nabożeństwa

Skradzione w czasie pierwszej kradzieży perfumy mężczyzna od razu sprzedał przypadkowym osobom. Natomiast wartość kosmetyków w trakcie drugiej „wizyty” w drogerii wyniosła 600 zł. 19-latek został przesłuchany przez policjantów, przyznał się do winy. Usłyszał zarzut kradzieży mienia o wartości niemal 1400 zł. Jak wyjaśnił, pieniądze chciał przeznaczyć na podstawowe potrzeby życiowe. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej