RAPORT

Wojna na Ukrainie

Samochód wpadł do Narwi. Z wraku wydobyto ciało [WIDEO]

Auto zostało przeszukane, nie ma w nim innych ofiar  (fot. PAP/Artur Reszko; zdjęcie ilustracyjne)
Auto zostało przeszukane, nie ma w nim innych ofiar (fot. PAP/Artur Reszko; zdjęcie ilustracyjne)

Samochód marki Skoda został wydobyty z wody i wyciągnięty na brzeg. W środku znaleziono ciało mężczyzny – powiedział oficer prasowy komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie mł. bryg. Łukasz Szulborski. Auto zostało przeszukane, nie ma w nim innych ofiar – dodał.

Samochód wjechał do Narwi. Służby przeczesują rzekę

W Tykocinie na Podlasiu 35-letni kierowca wjechał samochodem do Narwi. Mężczyzna o własnych siłach wydostał się z pojazdu. Nie wiadomo, czy autem...

zobacz więcej

– Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 19.20. Kierujący samochodem osobowym, najprawdopodobniej marki Skoda rozpędził się, przejechał przez plażę, wjechał na molo w Serocku, przebił barierki i wpadł do Narwi – relacjonowała wcześniej mł. asp. Agata Halicka z legionowskiej komendy.

– Samochód marki Skoda został wydobyty z wody i wyciągnięty na brzeg. W środku znaleziono ciało mężczyzny – przekazał kilka godzin później oficer prasowy komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie mł. bryg. Łukasz Szulborski. – Auto zostało przeszukane, nie ma w nim innych ofiar. Wszystkie szyby są całe, nie ma więc możliwości, żeby ktoś wydostał się na zewnątrz – dodał.

Na miejscu pracowały specjalistyczne grupy nurkowe m.in z Legionowa i Serocka.

Wrak samochodu został odnaleziony przez nurków ok. 30 metrów od mola na głębokości ok 6–8 metrów.

Trwają czynności wyjaśniające to zdarzenie – powiedziała mł. asp. Halicka.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej