RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Warszawa: Ogromna awaria ciepłownicza na Bródnie

Awaria ma zostać usunięta do rana (zdj. ilustracyjne) (fot. arch PAP/Leszek Szymański)
Awaria ma zostać usunięta do rana (zdj. ilustracyjne) (fot. arch PAP/Leszek Szymański)

„Veolia Energia Warszawa S.A. informuje, że w rejonie ul. Tokarza 5 nastąpiła przerwa w dostawach ciepła” – poinformowała w komunikacie spółka dostarczajaca ciepło. Przez noc ogrzewania pozbawione będzie prawie 70 budynków.

Owsiak nie zaraża, sylwester – tak

Samorządowcy w całej Polsce odwoływali ostatnio miejskie imprezy sylwestrowe na świeżym powietrzu, bo, jak tłumaczyli, mamy epidemię. Koronny...

zobacz więcej

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Około godziny 20:00 mieszkańcy około 70 bloków na bródnie dowiedzieli się o dużej awarii sieci ciepłowniczej. Miejski dostarczyciel ciepła Veolia Energia Warszawa S.A. ponformowała, że naprawa awarii potrwa całą noc.

Zgodnie z informacją firmy, mieszkańcy budynków w rejonie ulic Malborskiej, Krasnobrodzkiej, Tokarza i Chodeckiej – w znaczącej części wielopietrowych bloków – na ciepło poczekają przynajmniej do godziny 08:00 14 stycznia.

Awaria jest kolejną tak dużą awarią ciepłowniczą w Warszawie w ostatnim czasie. W ostatnich dniach grudnia 56 budynków na Urysnowie zostało pozbawiony ogrzewania i ciepłej wody na kilkadziesiąt godzin.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej