RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Śpiewak o gwieździe stacji TVN: Burdelmama, więzienie za stręczycielstwo i handel ludźmi

Stacja TTV należy do TVN (fot. PAP/Mateusz Marek)
Stacja TTV należy do TVN (fot. PAP/Mateusz Marek)

„Burdelmama, która odbyła wyrok więzienia za stręczycielstwo i handel ludźmi” – tak o prowadzącej program „Królowe Życia” w stacji TTV należącej do TVN napisał działacz miejski Jan Śpiewak. „W jej burdelu handlowano kobietami za 5000 euro. Jak sama pisze pobyt w więzieniu otworzył jej drogę do kariery w telewizji” – wskazuje.

Z wpisu Śpiewaka wynika, że w programie pojawił się 51-letni mężczyzna o pseudonimie Mega Kot.

„To szczeciński deweloper. Pojawił się jako persona medialna jako kolega Lorda Kruszwila znanego patoyoutubera. Jest nazywany nawet jego »ojcem«. Jego inny współpracownik ma zarzuty za znęcanie się nad niepełnosprawnym” – napisał aktywista.Śpiewak załączył też wpis, że to właśnie współpraca z youtuberem zapewniła Mega Kotu zainteresowanie setek dzieci. „Czemu 51 latek bawi się z nastolatkami? Być może po to, żeby mieć łatwy do nich dostęp” – skomentował.

Film o prostytucji i pedofilii. Reżyser: Próbowano mnie przekupić i zastraszyć

Próbowano mnie przekupić, próbowano zastraszyć, zastraszyć ludzi wokół mnie, wydawców. Wielu bohaterów tego filmu próbowało do mnie dotrzeć,...

zobacz więcej

Autor wpisu wspomniał też o związku Mega Kota z dziewczynką w wieku „15 lat albo i mniej”. Relacja Śpiewaka jest wstrząsająca:

„W popularnych nagraniach na YouTube chwali się tym, że nazwał świnię imieniem po byłej dziewczynie, która popełniła samobójstwo. Tych dziewczyn, które umierały tragicznie w młodym wieku po związkach z nim było aż cztery. Z tego, co udało nam się ustalić, wszystkie przed śmiercią miały poważny problem z narkotykami. Jak sam Mega Kot przyznał, policja sama podejrzewała go o zabójstwo jednej z nich”, czytamy.

Aktywista zaapelował o interweniowanie za pośrednictwem „mejli do TVN, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji”, a także „zgłaszania tych treści na Instagramie i YouTube”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej