RAPORT

Pogarda

Zatrzymano dwóch dilerów, którzy proponowali narkotyki policjantowi

Policja zatrzymała dilerów narkotyków (fot. Shutterstock)
Policja zatrzymała dilerów narkotyków (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Aresztowano dwie osoby, które proponowały policjantowi w cywilnym ubraniu kupno narkotyków. Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w mieście Saint-Nazaire we francuskim departamencie Loara Atlantycka.

Policjanci złapali go na gorącym uczynku, sąd wypuścił. Teraz znów go ścigają

Policjanci z Głogowa poszukują mężczyzny, który miał m. in. grozić rzekomemu dłużnikowi spaleniem żywcem. Złapali go wcześniej na gorącym uczynku,...

zobacz więcej

Patrol policyjny ubrany po cywilnemu zauważył dwie podejrzane osoby na ulicy des Fréchets w mieście Saint-Nazaire na zachodzie Francji. Podszedł więc do nich jeden z funkcjonariuszy; podejrzani uznali go za zwykłego przechodnia i zaproponowali kupno narkotyków. W tym momencie interweniowali pozostali policjanci, by aresztować dilerów, złapanych na gorącym uczynku. Jednemu z podejrzanych udało się uciec, ale szybko został odnaleziony i również aresztowany.

Jak informuje portal „France Bleu”, jeden z zatrzymanych, to 20-letni mieszkaniec Saint-Nazaire. Tego samego dnia był on sądzony za używanie środków odurzających i znieważenie osoby sprawującej władzę publiczną w minionym tygodniu.

W związku z tymi oskarżeniami został skazany na cztery miesiące więzienia i kolejne sześć miesięcy w zawieszeniu. Wraz ze swoim wspólnikiem został umieszczony w areszcie.

Zobacz także: Wojskowy pojazd na posesji dilera narkotyków


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej