RAPORT

Wojna na Ukrainie

„Bajor Full”. Zabawna historia z życia mistrza piosenki aktorskiej

Michał Bajor został przez pomyłkę wzięty za lidera Bayer Full (fot. TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk/Marcin Bielecki)
Michał Bajor został przez pomyłkę wzięty za lidera Bayer Full (fot. TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk/Marcin Bielecki)

Estetyka utworów mistrza piosenki aktorskiej, Michała Bajora i jednego z najbardziej znanych zespołów disco polo, Bayer Full, to dwa skrajne różne światy. Tym większe musiało być zdziwienie Bajora, gdy w jednym z hoteli został przez portiera pomylony ze Sławomirem Świerzyńskim, wokalistką Bayer Full.

Hans Zimmer skomponował dzwonki na telefon

Jest jednym z najbardziej znanych kompozytorów muzyki filmowej. I najbardziej docenianych, o czym świadczy Oscar za muzykę do filmu „Król lew” i 10...

zobacz więcej

W dobie pandemii Michał Bajor upodobał sobie opowiadanie anegdot na swoim Instagramie, zazwyczaj w formie wideo. Tydzień temu uraczył fanów opowieścią, jak został w sklepie wzięty za 80-latka. Teraz przywołał historię o tym, jak pomylono go z pewnym gwiazdorem disco polo.  

 Pan z Bayer Full? 


 „Nocą podjechaliśmy pod jeden z hoteli na południu Polski, gdzie był koncert na drugi dzień. To było nie tak dawno, chyba w ubiegłym roku. Wcześniej zadzwoniłem do recepcji, że będę. Tam często nocujemy, więc pani powiedziała, że czekamy. Poprosiłem, żeby pan portier wiedział, że przyjeżdża nasza grupa. »Oczywiście, zaraz przekażę, że panowie zaraz podjeżdżają«” – Bajor opowiada na wstępie.

 „No i podjeżdżamy pod ten hotel. Wysiadamy – ja, kierowca, menedżer i pianista. Podbiega do mnie portier, którego nigdy nie widziałem, jakiś nowy, młody chłopak i mówi do mnie: »Pan z Bayer Full?«. Umarłem! Pozostała trójka schowała się za samochodem” – relacjonuje sytuację.

„Sylwester Marzeń z Dwójką”. Zespół Classic zdradził tajemnicę

Po raz pierwszy od wielu lat słynna discopolowa grupa Classic zagra na imprezie sylwestrowej. Ich przebój „Jolka, Jolka” wybrzmi w Zakopanem na...

zobacz więcej

Piosenkarz postanowił nie przerywać zabawnego qui pro quo. „Mówię: »Tak, ja z Bayer Full«. »No, bo właśnie czekam na pana, bo pani z recepcji powiedziała, że przyjedzie Bayer Full i że to właśnie pan będzie z grupą. To bardzo mi miło«. Wziął walizkę i poszedł. No i my jako Bayer Full poszliśmy za nim do recepcji” – zdradza finał historyjki.

„Bajor Full czyli... Bajor z zespołem. Wszystko się zgadza” – komentuje dowcipnie jedna z obserwatorek piosenkarza.

Kontakt z fanami


Na początku pandemii, kiedy Michał Bajor nie mógł koncertować, założył konto na Instagramie, by nie stracić kontaktu z fanami. Na scenie obecnie wykonuje piosenki pochodzące ze swojego najnowszego albumu "Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie". <

Przeczytaj też: Michał Bajor ubolewa, że nie ma już tak bujnej czupryny

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej