RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Burmistrz Murowanej Gośliny zatrzymany przez CBA

Funkcjonariusze CBA zatrzymali burmistrza Murowanej Gośliny Dariusza Urbańskiego i sześć innych osób – potwierdził portal tvp.info. Czynności wykonane zostały na polecenie Prokuratury Krajowej.

Korupcja, dziecięca pornografia. Były Główny Inspektor Farmaceutyczny oskarżony

Prokuratura Regionalna w Katowicach skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Zbigniewowi N., byłemu Głównemu Inspektorowi Farmaceutycznemu....

zobacz więcej

„Potwierdzamy, że funkcjonariusze poznańskiej Delegatury CBA zatrzymali dzisiaj siedem osób, w tym burmistrza Miasta i Gminy Murowana Goślina” – przekazał nam wydział prasowy CBA.

Jak wyjaśniono, w związku z toczącym się postępowaniem czynności zostały przeprowadzone na polecenie Wielkopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Poznaniu.

„Na tym etapie, z uwagi na to, że czynności są w toku, to wszystkie informacje, które mamy do przekazania” – przekazuje Biuro.

Jako pierwszy informację o zatrzymaniu burmistrza podał „Głos Wielkopolski”. Gazeta podaje, że zatrzymanie ma związek z podejrzeniem korupcji w gminie, zaś Urbański został doprowadzony do prokuratury, gdzie jest przesłuchiwany.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej