RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Policjanci uratowali pilota na kilka sekund przed zderzeniem pociągu z awionetką

Policjanci z Los Angeles wyciągnęli pilota z awionetki, która musiała w niedzielę awaryjnie lądować na torach kolejowych w amerykańskim stanie Kalifornia. Po zaledwie kilku sekundach maszynę roztrzaskał jadący z dużą szybkością skład kolei podmiejskiej.

Dramatyczna akcja ratunkowa. Policjanci wyciągnęli ludzi z płonącego auta [WIDEO]

Departament policji w Fayetteville w stanie Karolina Północna opublikował nagranie z policjantami, którzy ratują ludzi z płonącego samochodu. O...

zobacz więcej

– Start samolotu się nie udał i maszyna wylądowała na torach kolejowych w okolicach często uczęszczanego skrzyżowania – relacjonował Agencji Reutera wydarzenie Luis Jimenez, który nakręcił wypadek. – Policjanci uratowali pilota na kilka sekund przed zderzeniem, część odłamków z rozbitego samolotu prawie mnie uderzyła – dodał.

Stacja ABC precyzuje, że funkcjonariusze wyciągnęli pilota z awionetki na pięć sekund przed uderzeniem pociągu w awionetkę. Dodano, że mężczyzna jest w stabilnym stanie, doznał niewielkich obrażeń. W zdarzeniu nie ucierpiał nikt inny.

Komenda policji w Los Angeles pogratulowała swoim funkcjonariuszom, którzy „wykazali się bohaterstwem i podczas błyskawicznej akcji uratowali życie pilota”.

Zobacz także: Policjant uratował ludzi przed pożarem


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej