RAPORT

Wojna na Ukrainie

Bob Saget nie żyje. Martwego aktora znaleziono w pokoju hotelowym

Bob Saget był znany z serialu „Pełna chata” (fot. Shutterstock)
Bob Saget był znany z serialu „Pełna chata” (fot. Shutterstock)

Amerykański aktor i komik Bob Saget, znany głównie z serialu „Pełna chata”, został znaleziony martwy w jednym z hoteli na Florydzie, poinformowała miejscowa policja. Saget miał 65 lat.

Debiutowała w telewizji w 1939 r., za 17 dni miała skończyć 100 lat. Betty White nie żyje

Nie żyje jedna z najsłynniejszych amerykańskich aktorek komediowych, Betty White. 17 stycznia 2022 r. obchodziłaby setne urodziny. Karierę w...

zobacz więcej

Policja została wezwana do hotelu Ritz-Carlton w Orlando „w sprawie nieprzytomnego mężczyzny w pokoju, który został zidentyfikowany jako Robert Saget i na miejscu uznany za zmarłego” – tweetowało biuro szeryfa.

Przyczyna śmierci aktora nie jest znana.

Przeczytaj także: Nie żyje Sidney Poitier. Był pierwszy czarnoskórym aktorem, który otrzymał Oscara

Policja poinformowała, że pokoju hotelowym, gdzie znajdowały się zwłoki Sageta, nie znalazła żadnych śladów przestępstwa lub spożycia narkotyków.

Pobyt Boba Sageta na Florydzie związany był z jego trasą estradową przez USA. Jeszcze na kilka godzin przed podaniem wiadomości o jego śmierci Saget tweetował o swoim występie w Jacksonville.

Aktor zdobył popularność głównie dzięki roli Danny'ego Tannera w popularnym telewizyjnym serialu komediowym „Pełna chata”, który był emitowany w latach 1987-1995.

Bob Saget był komikiem, którego kochaliśmy i który przekraczał granice. Będzie nam go brakować” – podkreślił kanał telewizyjny Comedy Central na swoim koncie na Twitterze.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej