RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Clarkson zaatakowany przez własną krowę. Bolało

Jeremy Clarkson (fot. Materiały prasowe)
Jeremy Clarkson (fot. Materiały prasowe)

Najnowsze

Popularne

Popularny prezenter telewizyjny, który realizuje drugą serię autorskiego programu „Farma Clarksona”, dopiero co relacjonował, jak to prawie pozbawił się kciuka, chcąc z ziemniaków zrobić chipsy. Okazuje się, że najnowsza przygoda mogła przynieść jego zdrowiu jeszcze większy uszczerbek.

Kot taternik wsypał kota kłusownika. Afera w Tatrach

Po donosie do władz Tatrzańskiego Parku Narodowego (TPN), że w schronisku na Hali Kondratowej w Tatrach wbrew parkowym przepisom przebywa kot i...

zobacz więcej

Tym razem Clarkson stoczył epicki bój z krowami. W felietonie dla „Sunday Times” opisał, jak próbował zagonić ich stadko do nowej obory.

„Miałem plastikową torbę pełną krowich smakołyków. Potrząsnąłem nią przed zwierzętami. Jednak krów, które wolą żywić się na pastwisku, nie interesowały moje orzechowe przekąski” – przyznał. Do tego – jak dodał – jedno z tych zwierząt miało „szczególny interes w zabiciu go”.

„Mówi się, że krowa nie potrafi kopać do tyłu, ale zaświadczam, że to nieprawda” – zdradził. „Krowa może kopać w dowolnym kierunku. One są jak Bruce Lee, tylko bardziej zabójcze i zdeterminowane”.

Jak się okazuje, jedna z krów, nie mogąc dosięgnąć Clarksona kopytami (on sam twierdzi, że celowo starała się go dosięgnąć), wybrała inną taktykę. Wsadziła mu łeb między nogi i szybko łeb ten uniosła. W tym momencie prezenter poczuł przeszywający ból w pachwinie, pociemniało mu w oczach i padł na kolana.

Clarkson twierdzi, że wyszedł z tej konfrontacji ze „zmiażdżonymi jądrami” i że to „najgorsze doświadczenie farmerskie”, jakie go do tej pory spotkało.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej