RAPORT

Wojna na Ukrainie

Raper J $tash zastrzelił swoją dziewczynę, później popełnił samobójstwo

J $tash (fot. Dave Benett/Getty Images)
J $tash (fot. Dave Benett/Getty Images)

Do potwornej tragedii doszło 1 stycznia w domu rapera J $tasha w Los Angeles. Jak informują amerykańskie media, po awanturze muzyk zastrzelił swoją dziewczynę Jeanette Gallegos, a potem uśmiercił siebie. Świadkami byli trzej kilkuletni synowie zabitej kobiety.

Raper Young Dolph zastrzelony w Memphis

Popularny wśród zwolenników hip-hopu czarnoskóry raper Young Dolph został w środę zastrzelony w Memphis, w stanie Tennessee – poinformowały władze....

zobacz więcej

Raper J $tash odebrał sobie życie po tym, jak zastrzelił swoją dziewczynę, 28–letnią Jeanette Gallegos. Jak podaje policjant Derrick Alfred z posterunku policji Los Angeles, dramatyczne wydarzenia rozegrały się w domu muzyka w Los Angeles nad ranem 1 stycznia 2022 roku.

Raper i jego dziewczyna pokłócili się w obecności trzech synów kobiety. W pewnym momencie muzyk wepchnął Jeanette do sypialni i zaryglował drzwi. Trzej chłopcy w wieku 7, 9 i 11 lat słyszeli odgłosy dalszej awantury, zaczęli pukać do drzwi pokoju, bo bali się o swoją mamę. Potem usłyszeli strzały. Jeden z chłopców zadzwonił wtedy do swojej babci, a ta kazała mu jak najszybciej wezwać policję. Niestety, gdy policjanci dojechali na miejsce, było już za późno. Na środku pokoju znaleźli zakrwawione ciała nieżyjących Jeanette Gallegos i J $tasha.

Zgodnie z doniesieniami amerykańskich mediów, najprawdopodobniej w czasie awantury raper kilkukrotnie postrzelił swoją dziewczynę, a potem strzelił do siebie. „Kobieta doznała wielu ran postrzałowych” – powiedział przedstawiciel policji w jednej z lokalnych stacji radiowych.Z kolei policjant Derrick Alfred relacjonował, że gdy przyjechała policja, synowie kobiety wybiegli z domu przerażeni. Chłopcy nie odnieśli żadnych obrażeń fizycznych. Funkcjonariusz dodał, że raper nie jest ojcem dzieci i że teraz chłopcy mieszkają u swojej dalszej rodziny. Raper J $tash w chwili śmierci miał 28 lat. Stał się sławny w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku, gdy wydał debiutancki album „Hood Rich”. Od tego czasu nagrał jeszcze trzy kolejne płyty: „No More Distractions”, „Relax With Me” i „6ix Before 7even”. Oprócz muzyki zajmował się także modelingiem i projektowaniem ubrań.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej