RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Reprezentant Francji w piłce ręcznej pchnięty nożem w sylwestra

Zawodnik Paris Saint-Germain Elohim Prandi (fot. John Berry/Getty Images)
Zawodnik Paris Saint-Germain Elohim Prandi (fot. John Berry/Getty Images)

Reprezentant Francji w piłce ręcznej, zawodnik Paris Saint-Germain Elohim Prandi został w noc sylwestrową w Paryżu kilkakrotnie pchnięty nożem – potwierdził klub. Według lekarz nie doznał obrażeń, które zagrażałyby jego życiu.

Seria zakażeń COVID-19 w drużynie Lewandowskiego

Pięć przypadków zakażenia koronawirusem zdiagnozowano w sobotę w Bayernie Monachium. Wśród zakażonych piłkarzy nie ma Roberta Lewandowskiego....

zobacz więcej

Prandi - jak napisano w oficjalnym oświadczeniu - przebywa na obserwacji w jednej paryskich z klinik, jego stan w opinii lekarzy nie budzi niepokoju.

Francuzi - mistrzowie olimpijscy z Tokio - przygotowują się do mistrzostw Europy, które od 13 do 30 stycznia zostaną rozegrane na Węgrzech i Słowacji.

Problemy reprezentacji Francji


Prandi, który uczestniczył w nieudanych dla „Trójkolorowych” mistrzostwach Starego Kontynentu w 2020 roku, został powołany do kadry przez trenera Guillaume'a Gille'a, ale z powodu wykrycia u niego COVID-19 nie uczestniczył w pierwszym etapie przygotowań. Po zranieniu w Paryżu nie wiadomo, kiedy 23-latek będzie mógł wrócić do zespołu. Prandi obecnie dołączył do długiej listy nieobecnych, na której znajdują się m.in. kontuzjowani mistrzowie olimpijscy Timothey N'Guessan, Nedim Remili i Luka Karabatic.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej