RAPORT

Pogarda

„Dziękuję za spalenie mi mieszkania”. Tragiczny finał zabawy fajerwerkami w stolicy

Najnowsze

Popularne

To nie była spokojna noc w stolicy. Petarda odpalona pod blokiem na warszawskim Gocławiu spowodowała pożar balkonu i mieszkania. Podobna sytuacja miała miejsce na Targówku. Na Białołęce spaliła się wiata i zbiornik z gazem do ogrzewania.

Tragedia po zabawie fajerwerkami. 12–latek nie żyje

12-letni chłopiec zginął od obrażeń, które odniósł w wyniku eksplozji fajerwerków w miejscowości Haaksbergen we wschodniej Holandii. Drugie dziecko...

zobacz więcej

W czasie sylwestra w Warszawie w trzech miejscach fajerwerki wywołały pożary.

Sylwester: od petard spłonęły mieszkania


Dramatycznego sylwestra mieli właściciele mieszkania na Gocławiu przy ul. Jugosławiańskiej. Na ich balkon wpadła petarda, którą ktoś odpalił na chodniku pod blokiem. Lokal został zniszczony. Właściciel szuka odpowiedzialnych za to zdarzenie.

„Dziękuje osobie która spaliła nam mieszkanie. Szukam osób, które widziały, kto odpalał tą petardę” – napisał na facebookowej grupie właściciel zniszczonego mieszkania na Gocławiu.

Właściciel mieszkania o pożarze dowiedział się z nagrań w mediach społecznościowych. Zamieścił również zdjęcia i film, na którym widać spalony balkon oraz okopcone ściany w mieszkaniu. Zniszczone zostało też okno balkonowe. Wydarzenie potwierdzili strażacy z warszawskiej komendy.

Sprawę wyjaśnia policja


Jak przekazał asp. sztab. Łukasz Płaskociński z warszawskiej Państwowej Straży Pożarnej „na Gocławiu doszło do pożaru balkonu. Taka sama sytuacja miała miejsce na Targówku. Na Białołęce paliła się wiata przed budynkiem oraz zbiornik z gazem do ogrzewania”. – Przyczyny pożarów wyjaśnia policja – dodał.

Zobacz także: „Sylwester Marzeń” bezkonkurencyjny. Ponad 8,1 mln widzów bawiło się z TVP

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej