RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Odliczanie do „Sylwestra Marzeń z Dwójką” [WIDEO]

Trwają ostatnie przygotowania do „Sylwestra Marzeń z Dwójką”, który odbędzie się już dziś wieczorem. To będzie wyjątkowa i niepowtarzalna noc, podczas której miliony Polaków będą wspólnie witać Nowy Rok. Wyjątkowy koncert będzie można oglądać od godz. 20:00 na antenie TVP2.

„Sylwester Marzeń z Dwójką”. Na zakopiańskiej scenie światowej sławy i gwiazdy [WIDEO]

Trwają ostatnie przygotowania do „Sylwestra Marzeń z Dwójką” w Zakopanem. Scena, na której wystąpi ponad trzydziestu polskich i światowych...

zobacz więcej

Kto wystąpi?


W sylwestra nie zabraknie polskich i zagranicznych gwiazd oraz ich największych przebojów.

Gwiazdą zakopiańskiego „Sylwestra Marzeń” z TVP będzie niewątpliwie Jason Derul
o. Na scenie pod Giewontem wystąpią też Julio Iglesias Junior oraz Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Daria, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit. Na zakopiańskiej scenie zaśpiewają także Maja Hyży, Piotr Kupicha oraz Stanisław Karpiel-Bułecka.

O wyjątkową atmosferę zadbają: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

Organizacja koncertu odbywa się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego, wprowadzonymi w związku z pandemią koronawirusa. Artyści i pracownicy produkcji muszą okazać tzw. paszport covidowy bądź negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej